Besmus Kasiyer Hızlı Satış Programı (Bakkal ve Market)

Besmus kasiyer programı ile bakkal veya market işletmesi iseniz kasiyerlerinize hızlı satış programını yükleyerek hızlı satış yapmalarını bu yazılımla sağlayabilirsiniz.

Ürün ekleme, stok işlemleri, satış sonrası otomatik stok düşme, barkod ile satış desteği, satış listesi, günlük satışların toplamı, ne kadar hangi fiyatla ürün satıldığının detaylı raporu, önceden alınacak malları ve kritik stokları görme imkânını bulabilirsiniz.

Bu program deneme sürüm bir programdır. Eğer size uygun olmadığını düşünürseniz siteye yine market ve bakkallar için ücretsiz olan “Mahalle Esnafı” programını denemenizi tavsiye ederiz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 372 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Yazılımda Hizmet


Besmus Kasiyer Hızlı Satış Programı İndir


Besmus Kasiyer Hızlı Satış Programı Kurulumu

Kurulum dosyasını bilgisayarınızda Winrar ile açarak klasör içerisinde bulunan Besmus Kasiyer Demo v1.0 dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. İlk kurulum aşamasını geçerek ikinci kurulum aşamasından programın kurulum yerini ve tekli çoklu kullanım seçiminizi yaparak kuruluma devam ediniz.

Besmus Kasiyer Hızlı Satış Programı (Bakkal ve Market) Yüklenme Yeri Seçimi
Besmus Kasiyer Hızlı Satış Programı (Bakkal ve Market) Yükleniyor

Diğer kurulum aşamasına geçtiğinizde size programın kurulumunu onaylamanızı isteyen ekranı göreceksiniz. Kuruluma onay vererek kurulumu tamamen bitiriniz. Masaüstü kısa yol ikonu ile deneme sürümü çalıştırabilirsiniz. Deneme sürümü için kullanıcı adı ve şifre yoktur. Programı çalıştırır çalıştırmaz deneme sürümü açılacaktır. Bilgisayarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.