Bilden 1. Sınıf Hayat Bilgisi Eğitim Programı

1 Sınıflar için hayat bilgisi konuların yer bilgisayar programıdır. İçeriğinde Benim Eşsiz Yuvam, Okul Heyecanım, Dün, Bugün, Yarın için etkinlikler, bilgi küpü, hayat bilgisi testler, metinlerden oluşur.

Bilden eğitim yazılımları deneme sürümleri 5 defa kullanılmaya göre hazırlanmıştır. 5 kullanımda orjinal full içerikli olarak bu eğitim programını kullanabilirsiniz. 6. açılmada ise program size lisansını satın almanızı isteyecektir. 6 kullanımdan sonra deneme sürüm sona erecektir. Kullanımda saat ve süre sınırı yoktur. 5 kullanımın tümünde programı tümünü kısıtlama olmadan açabilir program hakkında detaylı bilgiye bu sayede sahip olabilirsiniz.

Programı açtıktan sonra hemen kapatmayınız. Art, arda 5 defa açarak kapatmayınız. Eğer art, arta kapatırsanız deneme sürüm aynı gün içerisinde 5 defa kullanımdan dolayı sonlanarak lisansı satın almanızı ister. Bu eğitim programını detaylı inceledikten sonra, işiniz bitince kapatmanızı deneme sürümde öneririz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 69.9 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Bilden Yazılım


Bilden 1. Sınıf Hayat Bilgisi Eğitim Programı İndir


Bilden 1. Sınıf Matematik Eğitim Programı Kurulumu

Kurulumu bilgisayarınızda onaylayarak çalıştırınız. İlk kurulumda 1. sınıf hayat bilgisi programını nereye kurmak istediğinizi size soracaktır. Burası için C:\bilden_CD olarak devam edebilir ya da farklı bir yere kurabilirsiniz.

Bilden 1. Sınıf Hayat Bilgisi Programı Kurulum Yeri Seçimi
Bilden 1. Sınıf Hayat Bilgisi Programı Kurulumu

Kurulum yeri seçiminden sonra dosyaları kurulum yerine yükleyerek deneme sürüm otomatik olarak başlayacaktır. Tekrar çalıştırma için programın kurulumu yaptığınız klasöre giderek 1Hayat.exe dosyasından tekrar çalıştırabilirsiniz.

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.