Bilden 1. Sınıf Matematik Eğitim Programı

Bilden 1. sınıf için Matematik dersini bilgisayar ortamında çalışma konuları ve test yer almaktadır. Sayılar, ölçüler, toplama işlemi, çıkarma işlemi, paralarımız, çevremizdeki nesneleri tanıyalım, ritmik saymalar, varlıklar arasındaki ilişkiler ve örüntüler bulunmaktadır.

Bilden eğitim yazılımları deneme sürümleri 5 defa kullanılmaya göre hazırlanmıştır. 5 kullanımda orjinal full içerikli olarak bu eğitim programını kullanabilirsiniz. 6. açılmada ise program size lisansını satın almanızı isteyecektir. 6 kullanımdan sonra deneme sürüm sona erecektir. Kullanımda saat ve süre sınırı yoktur. 5 kullanımın tümünde programı tümünü kısıtlama olmadan açabilir program hakkında detaylı bilgiye bu sayede sahip olabilirsiniz.

Programı açtıktan sonra hemen kapatmayınız. Art, arda 5 defa açarak kapatmayınız. Eğer art, arta kapatırsanız deneme sürüm aynı gün içerisinde 5 defa kullanımdan dolayı sonlanarak lisansı satın almanızı ister. Bu eğitim programını detaylı inceledikten sonra, işiniz bitince kapatmanızı deneme sürümde öneririz.


Lisans: Deneme Sürüm | Boyut: 76.7 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Bilden Yazılım


Bilden 1. Sınıf Matematik Eğitim Programı İndir


Bilden 1. Sınıf Matematik Eğitim Programı Kurulumu

Kurulumu bilgisayarda onaynayınız. Kurulum yeri seçimide c:\bilden_CD olarak devam edebilir gözat menüsüne dokunarak programı farklı bir yere kurabilirsiniz.

Bilden 1. Sınıf Matematik Programı Kurulum Yeri Seçimi

Kurulum yeri seçiminden sonra program kurulumu bilgisayarınıza yapılmasını kısa bir süre bekleyiniz. Kurulum bitimden deneme sürüm açılacaktır.

Bilden 1. Sınıf Matematik Programı Kurulumu
Bilden 1. Sınıf Matematik Programı Çalıştırma

Programı tekrar çalıştırmak istediğinizde kurulum yerine giderek kurulum klasörü içerisinde matematik1.exe dosyası ile çalıştırabilirsiniz.

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.