Bilden 1. Sınıf Tüm Dersler Eğitim Programı

Bilen yazılımın 1. sınıf için tüm dersleri yer aldığı eğitim programıdır.

Türkçe Dersleri: Eğitsel ve Sosyal, Etkinlikler, Birey ve Toplum, Üretim, Tüketim, Verimlilik, Oyun ve Spor, Sağlık ve Çevre, Hayal Gücü ve Gizemler, Değerlerimiz ve Atatürk.

Matematik Dersleri: Çevremizdeki Nesneleri Tanıyalım, Örüntüler, Varlıklar Arasındaki İlişkiler, Çıkarma İşlemi, Paralarımız, Ölçüler, Toplama İşlemi, Ritmik Saymalar ve Sayılar.

Hayat Bilgisi Dersleri: Benim Eşsiz Yuvam, Okul Heyecanım ve Dün, Bugün, Yarın.

Bilden eğitim yazılımları deneme sürümleri 10 defa kullanılmaya göre hazırlanmıştır. 10 kullanımda orjinal full içerikli olarak bu eğitim programını kullanabilirsiniz. 10. açılmada ise program size lisansını satın almanızı isteyecektir. 10 kullanımdan sonra deneme sürüm sona erecektir. Kullanımda saat ve süre sınırı yoktur. 10 kullanımın tümünde programı tümünü kısıtlama olmadan açabilir program hakkında detaylı bilgiye bu sayede sahip olabilirsiniz.

Programı açtıktan sonra hemen kapatmayınız. Art, arda 10 defa açarak kapatmayınız. Eğer art, arta kapatırsanız deneme sürüm aynı gün içerisinde 10 defa kullanımdan dolayı sonlanarak lisansı satın almanızı ister. Bu eğitim programını detaylı inceledikten sonra, işiniz bitince kapatmanızı deneme sürümde öneririz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 301.9 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Bilden Yazılım


Bilden 1. Sınıf Tüm Dersler Eğitim Programı İndir


Bilden 1. Sınıf Tüm Dersler Eğitim Programı Kurulumu

Bilden 1. Sınıf Tüm Dersler Eğitim Programı Kurulumu

Kurulumu çalıştırınız ve kurulum yerini seçerek kuruluma devam ediniz. Kurulum yeri seçiminden sonra bu iki basit aşamalar ile 1. sınıf hayat bilgisi tüm dersler programını kurmuş olursunuz.

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.