Bilden 1. Sınıf Türkçe Eğitim Programı

1. sınıflar için Türkçe ders ve testin bulunduğu bilgisayar için çalışma programıdır. Birey ve toplum, Atatürk, üretim tüketim ve verimlilik, eğitsel ve sosyal etkinlikler, oyun ve spor, değerlerimiz sağlık ve çevre ve hayal gücü ve gizemler. Bunlar için okuma parçaları, hazırlık çalışmaları, dinleyelim bölümü, anlayalım bölümü, etkinlikler bölümü, Türkçe sözlük ve tema değerlendirme bulunmaktadır.

Bilden eğitim yazılımları deneme sürümleri 5 defa kullanılmaya göre hazırlanmıştır. 5 kullanımda orjinal full içerikli olarak bu eğitim programını kullanabilirsiniz. 6. açılmada ise program size lisansını satın almanızı isteyecektir. 6 kullanımdan sonra deneme sürüm sona erecektir. Kullanımda saat ve süre sınırı yoktur. 5 kullanımın tümünde programı tümünü kısıtlama olmadan açabilir program hakkında detaylı bilgiye bu sayede sahip olabilirsiniz.

Programı açtıktan sonra hemen kapatmayınız. Art, arda 5 defa açarak kapatmayınız. Eğer art, arta kapatırsanız deneme sürüm aynı gün içerisinde 5 defa kullanımdan dolayı sonlanarak lisansı satın almanızı ister. Bu eğitim programını detaylı inceledikten sonra, işiniz bitince kapatmanızı deneme sürümde öneririz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 21.4 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Bilden Yazılım


Bilden 1. Sınıf Türkçe Eğitim Programı İndir


Bilden 1. Sınıf Türkçe Eğitim Programı Kurulumu

Bilden 1. Sınıf Türkçe Eğitim Programı Kurulumu

Kuruluma onay veriniz kurulum yeri seçiminde c:\bilden_CD olarak kuruluma devam ediniz. Kurulum bitiminde ders çalışma programının deneme sürümü açılacaktır. Türkçe için ders çalışmaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.