Bilden 2. Sınıf Hayat Bilgisi Eğitim Programı

Bilden yazılım 2. sınıflara yönelik PC için hayat bilgisi çalışma ve testlerin yer aldığı programıdır. İçerisinde okul heyecanım, benim eşsiz yuvam, dün, bugün, yarın içerikleri ile etkinlikler, metinler, bilgi küpü, testler bölümlerinden oluşmaktadır.

Bilden eğitim yazılımları deneme sürümleri 5 defa kullanılmaya göre hazırlanmıştır. 5 kullanımda orjinal full içerikli olarak bu eğitim programını kullanabilirsiniz. 6. açılmada ise program size lisansını satın almanızı isteyecektir. 6 kullanımdan sonra deneme sürüm sona erecektir. Kullanımda saat ve süre sınırı yoktur. 5 kullanımın tümünde programı tümünü kısıtlama olmadan açabilir program hakkında detaylı bilgiye bu sayede sahip olabilirsiniz.

Programı açtıktan sonra hemen kapatmayınız. Art, arda 5 defa açarak kapatmayınız. Eğer art, arta kapatırsanız deneme sürüm aynı gün içerisinde 5 defa kullanımdan dolayı sonlanarak lisansı satın almanızı ister. Bu eğitim programını detaylı inceledikten sonra, işiniz bitince kapatmanızı deneme sürümde öneririz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 133 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Bilden Yazılım


Bilden 2. Sınıf Hayat Bilgisi Eğitim Programı İndir


Bilden 2. Sınıf Hayat Bilgisi Eğitim Programı Kurulumu

bilden-2-sinif-hayat-bilgisi-egitim-programi.rar dosyasını açarak klasörde bulunan kurulum dosyasını onayınız. Diğer bir ekranda 2. sınıf hayat bilgisi programını kurulum yerinizi seçmenizi soran ekranda c:\bilden_CD olarak devam edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

Bilden 2. Sınıf Hayat Bilgisi Eğitim Programı Kurulumu

Kurulum yeri seçiminden sonra tekrar yüklemeye onay verdiğinizde kurulum yapılarak kurulum sonunda ders programı açılacaktır. Deneme sürümünü kullanmaya bilgisayarınızda başlayabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.