Bilden 2. Sınıf Matematik Eğitim Programı

2. sınıflar için Bilden yazılım tarafından hazırlanmış geometrik şekiller, ritmik saymalar, sayılar, örüntüler, çıkarma işlemi, çarpma işlemi, bölme işlemi, toplama işlemi, ölçüler ve veri ve grafikler yer almaktadır.

Bilden eğitim yazılımları deneme sürümleri 5 defa kullanılmaya göre hazırlanmıştır. 5 kullanımda orjinal full içerikli olarak bu eğitim programını kullanabilirsiniz. 6. açılmada ise program size lisansını satın almanızı isteyecektir. 6 kullanımdan sonra deneme sürüm sona erecektir. Kullanımda saat ve süre sınırı yoktur. 5 kullanımın tümünde programı tümünü kısıtlama olmadan açabilir program hakkında detaylı bilgiye bu sayede sahip olabilirsiniz.

Programı açtıktan sonra hemen kapatmayınız. Art, arda 5 defa açarak kapatmayınız. Eğer art, arta kapatırsanız deneme sürüm aynı gün içerisinde 5 defa kullanımdan dolayı sonlanarak lisansı satın almanızı ister. Bu eğitim programını detaylı inceledikten sonra, işiniz bitince kapatmanızı deneme sürümde öneririz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 51 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Bilden Yazılım


Bilden 2. Sınıf Matematik Eğitim Programı İndir


Bilden 2. Sınıf Matematik Eğitim Programı Kurulumu

bilden-2-sinif-matematik-egitim-programi.rar dosyasını açarak kulurum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırmalısınız. Kurulum yeri seçimi için c:\bilden_CD olarak kurabilir veya gözat butonuna dokundduğunuz farklı bir yere deneme sürümü kurabilirsiniz.

Bilden 2. Sınıf Matematik Eğitim Programı Kurulum Yeri Seçimi
Bilden 2. Sınıf Matematik Eğitim Programı Kurulum

Deneme sürümü kurulumu bittikten sonra program çalışacaktır. 5 deneme hakkınızdan birisi kullanarak deneme sürümü kullanmaya başlayabilirsiniz. Tekrar başlatmaları masaüstünde oluşan mat2 kısayolu ile çalıştırabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.