Bilden 2. Sınıf Tüm Dersler Eğitim Programı

Bilden yazılımın 2. sınıflara özel hazırlamış olduğu 2. sınıf tüm dersler (Hayat Bilgisi, Matematik ve Türkçe) eğitim yazılımıdır. Programda deneme sürüm size 10 defa açarak kullanma izni verir.

Son açma işleminde program deneme sürüm olduğundan lisansı satın almanızı isteyecektir. Programı kapatmadan önce detaylı olarak incelemenizi tavsiye ederiz.

  • Türkçe için birey ve toplum, Atatürk, değerlerimiz, sağlık ve çevre, doğal afetler, hayal gücü ve gizemler, üretim, tüketim, verimlilik, eğitsel ve sosyal etkinlikler.
  • Matematik için, geometrik şekiller, ritmik saymalar, sayılar, örüntüler, toplama işlemi, çıkarma işlemi, çarpma işlemi, bölme işlemi, ölçüler ve veri ve grafikler.
  • Hayat bilgisi için okul heyecanım, benim eşsiz yuvam ve 3. dün, bugün, yarın bulunmaktadır.

Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 314 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Bilden Yazılım


Bilden 2. Sınıf Tüm Dersler Eğitim Programı İndir


Bilden 2. Sınıf Tüm Dersler Eğitim Programı Kurulumu

Bilden yazılım’ın 2 sınıflara yönelik hazırlamış olduğu bu programın kurulumu basittir. İndirdiğiniz bilden-2-sinif-tum-dersler-egitim-programi.rar dosyasını bilgisayarınızda açınız. Açılan klasör içerisinde kurulum dosyasını bilgisayarda onaylarak kurulum aşamasından devam ediniz.

Bilden 2. Sınıf Tüm Dersler Eğitim Programı Kurulum Kabul Et Ekranı

Kurulumu kabul ettikten sonra kurulum yerini seçemini onaylayınız ya da değiştiriniz, devam ediniz.

Bilden 2. Sınıf Tüm Dersler Eğitim Programı Kurulum Yer Seçimi

Kurulum yeri seçiminden sonra kurulum yapılarak otomatik olarak deneme sürüm başlayacaktır. Masaüstü ya da kurulum yerine giderek de deneme sürümü başlatabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.