Bilden 2. Sınıf Türkçe Eğitim Programı

Bilden 2. Sınıf için hazırlanmış dersleri içermektedir. Dilimiz, testler, denemeler, oyunlar, sözlük, birey ve toplum, Atatürk, değerlerimiz, sağlık ve çevre, doğal afetler, hayal gücü ve gizemler, üretim tüketim ve verimlilik, eğitsel ve sosyal etkinlikler, okuma parçaları, hazırlık çalışmaları, dinleyelim bölümü, anlayalım bölümü, etkinlikler bölümü, sözlük ve g-tema değerlendirme içermektedir.

Bilden eğitim yazılımları deneme sürümleri 3 defa kullanılmaya göre hazırlanmıştır. 3 kullanımda orijinal full içerikli olarak bu eğitim programını kullanabilirsiniz. 4. açılmada ise program size lisansını satın almanızı isteyecektir. 4 kullanımdan sonra deneme sürüm sona erecektir. Kullanımda saat ve süre sınırı yoktur. 4 kullanımın tümünde programı tümünü kısıtlama olmadan açabilir program hakkında detaylı bilgiye bu sayede sahip olabilirsiniz.

Programı açtıktan sonra hemen kapatmayınız. Art, arda 3 defa açarak kapatmayınız. Eğer art, arta kapatırsanız deneme sürüm aynı gün içerisinde 3 defa kullanımdan dolayı sonlanarak lisansı satın almanızı ister. Bu eğitim programını detaylı inceledikten sonra, işiniz bitince kapatmanızı deneme sürümde öneririz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 121 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Bilden Yazılım


Bilden 2. Sınıf Türkçe Eğitim Programı İndir


Bilden 2. Sınıf Türkçe Eğitim Program Kurulumu

Kurulum dosyasını çalıştırınız. Kurulum yerinizi belirleyen kuruluma onay veriniz ve kurulum tamamlanmasını bekleyiniz.

Bilden 2. Sınıf Türkçe Eğitim Program Kurulumu

Kurulum bittiğinde otomatik olarak çalışacaktır. Ayrıca kurulum yeri ya da başlat menüsünden de 2. sınıf Türkçe programını başlatabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.