Bilden 3. Sınıf Hayat Bilgisi Eğitim Programı

3. Sınıflar için hazırlanmış okul heyecanım, benim eşsiz yuvam, dün, bugün, yarın için etkinlikler, metinler, bilgi küpü ve testler yer almaktadır. Deneme sürümde deneme sürümüm imkan verdiği kadar tüm bu bölümleri çalışabilirsiniz.

Bilden eğitim yazılımları deneme sürümleri 5 defa kullanılmaya göre hazırlanmıştır. 4 kullanımda orjinal full içerikli olarak bu eğitim programını kullanabilirsiniz. 5. açılmada ise program size lisansını satın almanızı isteyecektir. 5 kullanımdan sonra deneme sürüm sona erecektir. Kullanımda saat ve süre sınırı yoktur. 5 kullanımın tümünde programı tümünü kısıtlama olmadan açabilir program hakkında detaylı bilgiye bu sayede sahip olabilirsiniz.

Programı açtıktan sonra hemen kapatmayınız. Art, arda 5 defa açarak kapatmayınız. Eğer art, arta kapatırsanız deneme sürüm aynı gün içerisinde 3 defa kullanımdan dolayı sonlanarak lisansı satın almanızı ister. Bu eğitim programını detaylı inceledikten sonra, işiniz bitince kapatmanızı deneme sürümde öneririz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 87.7 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Bilden Yazılım


Bilden 3. Sınıf Hayat Bilgisi Eğitim Programı İndir


Bilden 3. Sınıf Hayat Bilgisi Eğitim Programı PC için Kurulumu Nasıl Yapılır?

bilden-3-sinif-hayat-bilgisi-egitim-programi-indirplayer.com rar dosyasını açarak açılan klasör içerisinde urun87.exe kurulumunu çalıştırınız. Kurulum yeri seçimi yaparak devam ediniz.

Bilden 3. Sınıf Hayat Bilgisi Eğitim Programı PC için Kurulum Yeri Seçimi

Kurulumdan sonra yükleme yapılarak eğitim programının deneme sürümü açılacaktır. Deneme sürümü kullanmaya başlayabilirsiniz. Deneme sürümünün sınırlı kullanım olduğunu unutmayın 3 hakkınız var.

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.