Bilden 3. Sınıf Matematik Eğitim Programı

Bilden yazılımın 3. sınıfa giden öğrenciler için hazırlanmış olduğu 3. sınıf derslerinin bazıların yer aldığını deneme sürüm PC eğitim programıdır. İçerisinde geometrik şekiller, çarpma işlemi, bölme işlemi, ölçüler, veri ve grafikler, sayıların gücü, tablo ve grafikler, toplama işlemi, çıkarma işlemi ve üç basamaklı sayılar yer almaktadır.

Bilden eğitim yazılımları deneme sürümleri 3 defa kullanılmaya göre hazırlanmıştır. 3 kullanımda orjinal full içerikli olarak bu eğitim programını kullanabilirsiniz. 4. açılmada ise program size lisansını satın almanızı isteyecektir. 4 kullanımdan sonra deneme sürüm sona erecektir.

Kullanımda saat ve süre sınırı yoktur. 3 kullanımın tümünde programı tümünü kısıtlama olmadan açabilir program hakkında detaylı bilgiye bu sayede sahip olabilirsiniz.

Programı açtıktan sonra hemen kapatmayınız. Art, arda 5 defa açarak kapatmayınız. Eğer art, arta kapatırsanız deneme sürüm aynı gün içerisinde 5 defa kullanımdan dolayı sonlanarak lisansı satın almanızı ister. Bu eğitim programını detaylı inceledikten sonra, işiniz bitince kapatmanızı deneme sürümde öneririz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 76.8 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Bilden Yazılım


Bilden 3. Sınıf Matematik Eğitim Programı İndir


Bilden 3. Sınıf Matematik Eğitim Programı Kurulumu

bilden-3-sinif-matematik-egitim-programi.rar dosyasını rar açma programlarından birisi ya da Winrar ile açınız. Tek klasörünü yükleme işlemini onaylayınız ve kurulum yerini c:\bilden_CD olarak onaylayınız veya istediğiniz bir yere deneme sürüm 3. sınıf Matematik programını kurmak için “Gözat” sekmesinden kurulum yerini seçiniz. Kurulum sonunda Matematik 3. sınıflar için deneme sürüm programı açılacaktır.

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.