Bilden 3. Sınıf Tüm Dersler Eğitim Programı

Bilden yazılım tarafından sunulan deneme sürüm 3. sınıf öğrenciler için hazırlanmış Türkçe, Matematik ve Hayat bilgisi Tüm dersler eğitim programıdır.

Türkçe: Birey ve Toplum, Atatürk, Hayal Gücü ve Gizemler, Oyun ve Spor, Değerlerimiz, Sağlık ve Çevre, Dünyamız ve Uzay, Üretim, Tüketim ve Verimlilik.

Matematik: Geometrik Şekiller, Sayıların Gücü, Bölme İşlemi, Ölçüler, Veri ve Grafikler. Üç Basamaklı Sayılar, Tablo ve Grafikler, Toplama, Çıkarma ve Çarpma İşlemi.

Hayat Bilgisi: Dün, Bugün, Yarın, Benim Eşsiz Yuvam, Okul Heyecanım.

Bilden eğitim yazılımları deneme sürümleri 10 defa kullanılmaya göre hazırlanmıştır. 10 kullanımda orjinal full içerikli olarak bu eğitim programını kullanabilirsiniz. 11. açılmada ise program size lisansını satın almanızı isteyecektir. 11 kullanımdan sonra deneme sürüm sona erecektir. Kullanımda saat ve süre sınırı yoktur. 10 kullanımın tümünde programı tümünü kısıtlama olmadan açabilir program hakkında detaylı bilgiye bu sayede sahip olabilirsiniz.

Programı açtıktan sonra hemen kapatmayınız. Art, arda 10 defa açarak kapatmayınız. Eğer art, arta kapatırsanız deneme sürüm aynı gün içerisinde 10 defa kullanımdan dolayı sonlanarak lisansı satın almanızı ister. Bu eğitim programını detaylı inceledikten sonra, işiniz bitince kapatmanızı deneme sürümde öneririz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 319 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Bilden Yazılım


Bilden 3. Sınıf Tüm Dersler Eğitim Programı İndir


Bilden 3. Sınıf Tüm Dersler Eğitim Programı Kurulumu

Bilden 3. Sınıf Tüm Dersler Eğitim Programı Kurulumu

Sıkıştırılmış programı dosyasını açarak eğitim programı kurulum başlatınız. Kurulum yerini seçerek kurulum yapınız.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.