Bilden 3. Sınıf Türkçe Eğitim Programı

Bilden yazılım eğitim programlarından 3. sınıflar için Türkçe ders eğitim programıdır. İçerikler olarak temalar, dilimiz, testler, denemeler, oyunlar, sözlük. Birey ve toplum, Atatürk, hayal gücü ve gizemler, oyun ve spor, sağlık ve çevre, değerlerimiz, dünyamız ve uzay, üretim tüketim ve verimlilik.

Tema metinleri (okuma parçaları), hazırlık çalışmaları, dinleyelim bölümü (okuma parçalarının dinletisi ve anlama çalışmaları), anlayalım bölümü (okuma parçaları üzerinde anlama çalışmaları), etkinlikler bölümü, sözlük ve tema değerlendirme.

Bilden eğitim yazılımları deneme sürümleri 5 defa kullanılmaya göre hazırlanmıştır. 5 kullanımda orjinal full içerikli olarak bu eğitim programını kullanabilirsiniz. 6. açılmada ise program size lisansını satın almanızı isteyecektir. 6 kullanımdan sonra deneme sürüm sona erecektir. Kullanımda saat ve süre sınırı yoktur. 5 kullanımın tümünde programı tümünü kısıtlama olmadan açabilir program hakkında detaylı bilgiye bu sayede sahip olabilirsiniz.

Programı açtıktan sonra hemen kapatmayınız. Art, arda 5 defa açarak kapatmayınız. Eğer art, arta kapatırsanız deneme sürüm aynı gün içerisinde 5 defa kullanımdan dolayı sonlanarak lisansı satın almanızı ister. Bu eğitim programını detaylı inceledikten sonra, işiniz bitince kapatmanızı deneme sürümde öneririz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 168 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Bilden Yazılım


Bilden 3. Sınıf Türkçe Eğitim Programı İndir


Bilden 3. Sınıf Türkçe Eğitim Programı Kurulumu

Bilden 3. Sınıf Türkçe Eğitim Programı Kurulumu

İndirdiğiniz rar dosyası açarak kurulum yerini seçiniz. Kurulum tamamlandıktan sonra program otomatik olarak açılacaktır.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.