Bilden 4. Sınıf Fen ve Teknoloji Eğitim Programı

4. sınıf öğrencileri için Fen konuların yer aldığı deneme sürüm eğitim programıdır. İçerisinde gezegenimiz dünya, canlılar dünyasını gezelim ve tanıyalım, yaşamımızdaki elektrik, vücudumuz bilmecesini çözelim, maddeyi tanıyalım, kuvvet ve hareket ve ışık ve ses içerikleri bunlar ile bağlantılı testler yer almaktadır.

Bilden eğitim yazılımları deneme sürümleri 5 defa kullanılmaya göre hazırlanmıştır. 5 kullanımda orjinal full içerikli olarak bu eğitim programını kullanabilirsiniz. 6. açılmada ise program size lisansını satın almanızı isteyecektir. 6 kullanımdan sonra deneme sürüm sona erecektir. Kullanımda saat ve süre sınırı yoktur. 5 kullanımın tümünde programı tümünü kısıtlama olmadan açabilir program hakkında detaylı bilgiye bu sayede sahip olabilirsiniz.

Programı açtıktan sonra hemen kapatmayınız. Art, arda 5 defa açarak kapatmayınız. Eğer art, arta kapatırsanız deneme sürüm aynı gün içerisinde 5 defa kullanımdan dolayı sonlanarak lisansı satın almanızı ister. Bu eğitim programını detaylı inceledikten sonra, işiniz bitince kapatmanızı deneme sürümde öneririz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 302 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Bilden Yazılım


Bilden 4. Sınıf Fen ve Teknoloji Eğitim Programı İndir


Bilden 4. Sınıf Fen ve Teknoloji Eğitim Programı Kurulumu

Rar dosyasını Winrar ile bilgisayarınızda açınız. Tek olan kurulum dosyasını çalıştırınız. Kurulum yeri seçimini C:\Bilden_CD olarak kurabilir ya da değiştirerek farklı klasöre kurulum yapabilirsiniz.

Bilden 4. Sınıf Fen ve Teknoloji Eğitim Programı Kurulum Yeri Seçimi

Kurulum bitiminde deneme sürüm direk açılacaktır. Derslere çalışmaya başlayabilirsiniz.

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.