Bilden 4. Sınıf Matematik Eğitim Programı

4. sınıflar için hazırlanmış deneme sürümü eğitim programıdır. İçerisinde geometriye yolculuk, grafikler ve sayılar, ölçüp tartalım, kesirden alan, ondalık kesirler ve zihinden işlemler ton ve saat yer almaktadır.

Bilden eğitim yazılımları deneme sürümleri 3 defa kullanılmaya göre hazırlanmıştır. 3 kullanımda orjinal full içerikli olarak bu eğitim programını kullanabilirsiniz. 4. açılmada ise program size lisansını satın almanızı isteyecektir. 4 kullanımdan sonra deneme sürüm sona erecektir. Kullanımda saat ve süre sınırı yoktur. 3 kullanımın tümünde programı tümünü kısıtlama olmadan açabilir program hakkında detaylı bilgiye bu sayede sahip olabilirsiniz.

Programı açtıktan sonra hemen kapatmayınız. Art, arda 3 defa açarak kapatmayınız. Eğer art, arta kapatırsanız deneme sürüm aynı gün içerisinde 3 defa kullanımdan dolayı sonlanarak lisansı satın almanızı ister. Bu eğitim programını detaylı inceledikten sonra, işiniz bitince kapatmanızı deneme sürümde öneririz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 94.3 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Bilden Yazılım


Bilden 4. Sınıf Matematik Eğitim Programı İndir


Bilden 4. Sınıf Matematik Eğitim Programı Kurulumu

Sıkıştırılmış olan dosyayı açarak içerisinde var alan kurulum dosyasını çalıştırınız. Kurulum için nereye kurulum yapacağınızı soran ekranda olduğu şekilde C:\Bilden_CD olarak bırakabilir ya da farklı bir yere kurabilirsiniz.

Bilden 4. Sınıf Matematik Eğitim Programı Kurulum Yeri Seçimi

Kurulum bitiminde otomatik olarak deneme sürüm başlayacaktır. Kullanmaya başlayabilirsiniz. Programın deneme sürümün kullanım kısıtlı olduğunu unutmayınız. Programı detaylı incelemeden kapattığınızda bir adet kullanım hakkı düşecektir.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.