Bilden 4. Sınıf Sosyal Bilgiler Eğitim Programı

Herkesin bir kimliği var, uzaktaki arkadaşım, geçmişi öğreniyorum, yaşadığımız yer, üretimden tüketime, iyi ki var, hep birlikte ve insanlar ve yönetim bulunmaktadır. Deneme sürümü içerisinde ders anlatımları, bilgiler, etkinlikler, atlas bulunmaktadır.

Bilden eğitim yazılımları deneme sürümleri 5 defa kullanılmaya göre hazırlanmıştır. 5 kullanımda orjinal full içerikli olarak bu eğitim programını kullanabilirsiniz. 6. açılmada ise program size lisansını satın almanızı isteyecektir. 6 kullanımdan sonra deneme sürüm sona erecektir. Kullanımda saat ve süre sınırı yoktur. 5 kullanımın tümünde programı tümünü kısıtlama olmadan açabilir program hakkında detaylı bilgiye bu sayede sahip olabilirsiniz.

Programı açtıktan sonra hemen kapatmayınız. Art, arda 5 defa açarak kapatmayınız. Eğer art, arta kapatırsanız deneme sürüm aynı gün içerisinde 5 defa kullanımdan dolayı sonlanarak lisansı satın almanızı ister. Bu eğitim programını detaylı inceledikten sonra, işiniz bitince kapatmanızı deneme sürümde öneririz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 225 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Bilden Yazılım


Bilden 4. Sınıf Sosyal Bilgiler Eğitim Programı İndir


Bilden 4. Sınıf Sosyal Bilgiler Eğitim Programı Kurulumu

Dosyayı sıkıştırılmış halden Winrar ile açmalısınız. Açılan klasörün içi kurulum dosyası bulunmaktadır. Bu kurulum dosyası tektir. Kurulumu başlatın, başlatıktan sonra kurulum yerine belirleyerek kurulum bitirmesini bekleyiniz. Kurulum bittiğinde hiç bir işlem yapmanıza gerek kalmadan eğitim programı başlayacaktır. Kurulum yeri seçimi için birden çok Bilden eğitim programı kuruluysa programları karıştırmamak için kurulum yeri klasör adını hatırlayabileceğiniz bir klasör adı girmeniz Bilden programlarını karıştırmamanız için önerilir.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.