Bilden 4. Sınıf Tüm Dersler Eğitim Programı

Bilden 4. sınlar için TÜRKÇE: Birey ve Toplum, Atatürk, Üretim, Tüketim, Verimlilik, Yenilikler ve Gelişmeler, Güzel Sanatlar, Değerlerimiz ve Türkiyem, ve Sağlık ve Çevre.

MATEMATİK: Geometriye Yolculuk, Ölçüp Tartalım, Gerçeklere Ulaşalım, Kesirlerden Alanlara, Hayatımızdaki Ondalık Kesirler, Grafikler, Ton ve Saat, Sayılarla İşlemler ve Zihinden İşlemler.

FEN VE TEKNOLOJİ: Vücudumuz Bilmecesini Çözelim, Maddeyi Tanıyalım, Işık ve Ses, Gezegenimiz Dünya, Canlılar Dünyasını Gezelim, Tanıyalım, Kuvvet ve Hareket ve Yaşamımızdaki Elektrik.

SOSYAL BİLGİLER: Herkesin Bir Kimliği Var, Geçmişimi Öğreniyorum, Yaşadığımız Yer, Üretimden Tüketime, İyi ki Var, Hep Birlikte, İnsanlar ve Yönetim ve Uzaktaki Arkadaşlarım.

Bilden eğitim yazılımları deneme sürümleri 10 defa kullanılmaya göre hazırlanmıştır. 10 kullanımda orjinal full içerikli olarak bu eğitim programını kullanabilirsiniz. 11. açılmada ise program size lisansını satın almanızı isteyecektir. 11 kullanımdan sonra deneme sürüm sona erecektir. Kullanımda saat ve süre sınırı yoktur. 10 kullanımın tümünde programı tümünü kısıtlama olmadan açabilir program hakkında detaylı bilgiye bu sayede sahip olabilirsiniz.

Programı açtıktan sonra hemen kapatmayınız. Art, arda 5 defa açarak kapatmayınız. Eğer art, arta kapatırsanız deneme sürüm aynı gün içerisinde 5 defa kullanımdan dolayı sonlanarak lisansı satın almanızı ister. Bu eğitim programını detaylı inceledikten sonra, işiniz bitince kapatmanızı deneme sürümde öneririz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 475 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Bilden Yazılım


Bilden 4. Sınıf Tüm Dersler Eğitim Programı İndir


Bilden 4. Sınıf Tüm Dersler Eğitim Programı Kurulumu

Kurulum dosyasına onay veriniz. Kurulum yerini onaylayınız ve kurulumu bitiriniz. 4. sıfın tüm dersler otomatik olarak başlayacaktır.

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.