Bilden 4. Sınıf Türkçe Eğitim Programı

Bilden yazılım 4. sınıf öğrenciler Türkçe dersler için hazırlamış olduğu deneme sürüm PC ders çalışma ve test çözme programıdır. Bilden 4. sınıf Türkçe eğitim programında Birey ve toplum, Atatürk, sağlık ve çevre, güzel sanatlar, değerlerimiz, yürkiyem, üretim, tüketim, verimlilik, yenilikler ve gelişmeler yer almaktadır.

Bilden eğitim yazılımları deneme sürümleri 5 defa kullanılmaya göre hazırlanmıştır. 5 kullanımda orjinal full içerikli olarak bu eğitim programını kullanabilirsiniz. 6. açılmada ise program size lisansını satın almanızı isteyecektir. 6 kullanımdan sonra deneme sürüm sona erecektir. Kullanımda saat ve süre sınırı yoktur. 5 kullanımın tümünde programı tümünü kısıtlama olmadan açabilir program hakkında detaylı bilgiye bu sayede sahip olabilirsiniz.

Programı açtıktan sonra hemen kapatmayınız. Art, arda 5 defa açarak kapatmayınız. Eğer art, arta kapatırsanız deneme sürüm aynı gün içerisinde 5 defa kullanımdan dolayı sonlanarak lisansı satın almanızı ister. Bu eğitim programını detaylı inceledikten sonra, işiniz bitince kapatmanızı deneme sürümde öneririz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 162 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Bilden Yazılım


Bilden 4. Sınıf Türkçe Eğitim Programı İndir


Bilden 4. Sınıf Türkçe Eğitim Programı Kurulumu

Rar dosyasını bilgisayarınızda Winrar kullanarak açınız. Açılan klasörde tek var olan dosya kurulum dosyasıdır. Kurulum dosyasını başlayarak kurulumu onayınız ve kurulumun bitmesini bekleyiniz.

Bilden 4. Sınıf Türkçe Eğitim Programı Kurulumu

Kurulumu bitimininde eğitim programının deneme sürümü otomatik olarak çalışacaktır. Kullanım kısıtlamalı olduğunu unutmayınız. Kullanım kısıtlamasının ne olduğunu bilmiyorsanız sayfayı okumamımışınz sayfayı baştan okuyunuz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.