Bilden 5. Sınıf Fen ve Teknoloji Eğitim Programı

5. sıfınlar için Fen ve Teknoloji derslerini bilgisayar ortamında çalışmak, test çözmek için hazırlanmış eğitim programıdır. Vücudumuz bilmecesini çözelim, maddenin değişimi ve tanınması, yaşamımızdaki elektrik, dünya, güneş ve ay, ışık ve ses, kuvvet ve hareket ve canlılar dünyasını gezelim, tanıyalım. Bilgi, konu anlatımı, alıştırmalar, kütüphane, kavram haritası, laboratuar ve testler içeren eğitim yazılımıdır.

Bilden eğitim yazılımları deneme sürümleri 5 defa kullanılmaya göre hazırlanmıştır. 5 kullanımda orjinal full içerikli olarak bu eğitim programını kullanabilirsiniz. 6. açılmada ise program size lisansını satın almanızı isteyecektir. 6 kullanımdan sonra deneme sürüm sona erecektir. Kullanımda saat ve süre sınırı yoktur. 5 kullanımın tümünde programı tümünü kısıtlama olmadan açabilir program hakkında detaylı bilgiye bu sayede sahip olabilirsiniz.

Programı açtıktan sonra hemen kapatmayınız. Art, arda 5 defa açarak kapatmayınız. Eğer art, arta kapatırsanız deneme sürüm aynı gün içerisinde 5 defa kullanımdan dolayı sonlanarak lisansı satın almanızı ister. Bu eğitim programını detaylı inceledikten sonra, işiniz bitince kapatmanızı deneme sürümde öneririz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 167 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Bilden Yazılım


Bilden 5. Sınıf Fen ve Teknoloji Eğitim Programı İndir


Bilden 5. Sınıf Fen ve Teknoloji Eğitim Programı Kurulumu

Sıkışıtırılmış dosyayı kurulum onayından sonra kurulum yerini onayalayarak kurumunu bekleyiniz. Kurulum bittiğinde 5. sınıf Fen ve Teknoloji programı otomatik olarak açılacaktır. Çalışmaya başlayabilirsiniz. Bu indirdiğiniz eğitim programının deneme sürümü için sınırlı kullanım olduğunu unutmayınız.

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.