Bilden 5. Sınıf Matematik Eğitim Programı

Bilden 5. sınıflar için bilgisayar ortamında ders çalışmaları için hazırlanmış kısıtlı eğitim programıdır. Bu eğitim programı içerisinde geometrik şekiller, kesirler, ondalık kesirlerin dünyası, geometrik cisimler, çarpma ve bölme işlemleri ve hayatımızdaki sayılar dersleri yer almaktadır.

Program içeriği alıştırma testleri, sözlük, origami, tangram, origami gibi aksesuarlarla donatılmıştır.

Bilden eğitim yazılımları deneme sürümleri 3 defa kullanılmaya göre hazırlanmıştır. 3 kullanımda orjinal full içerikli olarak bu eğitim programını kullanabilirsiniz. 4. açılmada ise program size lisansını satın almanızı isteyecektir. 4 kullanımdan sonra deneme sürüm sona erecektir. Kullanımda saat ve süre sınırı yoktur. 3 kullanımın tümünde programı tümünü kısıtlama olmadan açabilir program hakkında detaylı bilgiye bu sayede sahip olabilirsiniz.

Programı açtıktan sonra hemen kapatmayınız. Art, arda 5 defa açarak kapatmayınız. Eğer art, arta kapatırsanız deneme sürüm aynı gün içerisinde 5 defa kullanımdan dolayı sonlanarak lisansı satın almanızı ister. Bu eğitim programını detaylı inceledikten sonra, işiniz bitince kapatmanızı deneme sürümde öneririz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 65.1 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Bilden Yazılım


Bilden 5. Sınıf Matematik Eğitim Programı İndir


Bilden 5. Sınıf Matematik Eğitim Programı Kurulumu

Dosyayı Winrar ile açarak kurumluma onay veriniz.

Bilden 5. Sınıf Matematik Eğitim Programı PC Kurulum Yeri Seçiniz.

Kurulum bittiğinde eğitim programının deneme sürümü direk olarak açılacaktır. Kullanmaya başlayabilirsiniz. Programın açma ve kapatma sınırı 3 olduğunu unutmadan detaylı olarak çalışarak programı kapatmanızı tavsiye ederiz. Her kapatıp açma bir deneme hakkınızı düşürmektedir.

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.