Bilden 5. Sınıf Sosyal Bilgiler Eğitim Programı

5. sınıf okulu öğrencilerin sosyal bilgiler ile alakalı dersleri bilgisayar ortamında öğrenebilmeleri için geliştirilen bilgisayar programıdır. Sosyal bilgiler ile haklarımı öğreniyorum, hepimizin dünyası, bölgemizi tanıyalım, ürettiklerimiz, adım, adım Türkiye, toplum için çalışanlar, bir ülke, bir bayrak ve gerçekleşen düşler başlıkları altında konu anlatımı, konu anlatımları geniş bilgilendirme metinleri ve testler bulunmaktadır.

Bilden eğitim yazılımları deneme sürümleri 5 defa kullanılmaya göre hazırlanmıştır. 5 kullanımda orjinal full içerikli olarak bu eğitim programını kullanabilirsiniz. 6. açılmada ise program size lisansını satın almanızı isteyecektir. 6 kullanımdan sonra deneme sürüm sona erecektir.

Kullanımda saat ve süre sınırı yoktur. 5 kullanımın tümünde programı tümünü kısıtlama olmadan açabilir program hakkında detaylı bilgiye bu sayede sahip olabilirsiniz.

Programı açtıktan sonra hemen kapatmayınız. Art, arda 5 defa açarak kapatmayınız. Eğer art, arta kapatırsanız deneme sürüm aynı gün içerisinde 5 defa kullanımdan dolayı sonlanarak lisansı satın almanızı ister. Bu eğitim programını detaylı inceledikten sonra, işiniz bitince kapatmanızı deneme sürümde öneririz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 211 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Bilden Yazılım


Bilden 5. Sınıf Sosyal Bilgiler Eğitim Programı İndir


Bilden 5. Sınıf Sosyal Bilgiler Eğitim Programı Kurulumu

Sıkıştırılmış dosyayı açarak klasör içerisinde eğitim programını bilgisayarınıza kurmak için onaylayınız. Kurulum onayından sonra kurulum yapılacak kurulum sonunda deneme sürüm eğitim programı 5. sınıf sosyal bilgiler programı açılacaktır. 5. sınıf sosyal bilgileri çalıştıktan sonra sitede diğer 5. sınıflar için programları sitede 5. Sınıf İndir sayfasında bulabilirsiniz.

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.