Bilden 5. Sınıf Tüm Dersler Eğitim Programı

5. sınıflara yönelik hazırlanmıştır.

TÜRKÇE: Birey ve Toplum, Atatürk, Sağlık ve Çevre, Güzel Sanatlar, Değerlerimiz, Doğal Afetler, Yenilikler ve Gelişmeler, Güzel Ülkem Türkiye’m.

MATEMATİK: Kesirler, Ondalık Kesirlerin Dünyası, Geometrik Şekiller, Hayatımızdaki Sayılar, Geometrik Çizimler, Çarpma Bölme.

FEN VE TEKNOLOJİ: Maddenin Değişmesi ve Tanınması, Yaşamımızdaki Elektrik, Dünya Güneş ve Ay, Vücudumuz Bilmecesini Çözelim, Gezegenimiz Dünya, Canlılar Dünyasını Gezelim, Tanıyalım, Işık ve Ses.

SOSYAL BİLGİLER: Haklarımı Öğreniyorum, Ürettiklerimiz, Gerçekleşen Düşler, Toplum İçin Çalışanlar, Adım, Adım Türkiye, Bölgemizi Tanıyalım, Bir Ülke, Bir Bayrak, Hepimizin Dünyası dersleri içermektedir.

Bilden eğitim yazılımları deneme sürümleri 5 defa kullanılmaya göre hazırlanmıştır. 10 kullanımda orjinal full içerikli olarak bu eğitim programını kullanabilirsiniz. 11. açılmada ise program size lisansını satın almanızı isteyecektir. 11 kullanımdan sonra deneme sürüm sona erecektir. Kullanımda saat ve süre sınırı yoktur. 10 kullanımın tümünde programı tümünü kısıtlama olmadan açabilir program hakkında detaylı bilgiye bu sayede sahip olabilirsiniz.

Programı açtıktan sonra hemen kapatmayınız. Art, arda 10 defa açarak kapatmayınız. Eğer art, arta kapatırsanız deneme sürüm aynı gün içerisinde 10 defa kullanımdan dolayı sonlanarak lisansı satın almanızı ister. Bu eğitim programını detaylı inceledikten sonra, işiniz bitince kapatmanızı deneme sürümde öneririz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 552.1 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Bilden Yazılım


Bilden 5. Sınıf Tüm Dersler Eğitim Programı İndir


Bilden 5. Sınıf Tüm Dersler Eğitim Programı Kurulumu

Sıkıştırılmış dosyayı açarak kurulumu başlatınız, kurulum bittiğinde eğitim program otomatik olarak başlayacaktır.

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.