Bilden 5. Sınıf Türkçe Eğitim Programı

Bilden 5. sınıflara yönelik Türkçe eğitimi için hazırlanmış Windows programıdır. İçeriğinde Birey ve Toplum, Atatürk, Güzel Ülkem Türkiye’m, Sağlık ve Çevre, Yenilikler ve Gelişmeler, Güzel Sanatlar, Değerlerimiz ve Doğal Afetler bulunmaktadır.

Bilden eğitim yazılımları deneme sürümleri 3 defa kullanılmaya göre hazırlanmıştır. 3 kullanımda orjinal full içerikli olarak bu eğitim programını kullanabilirsiniz. 4. açılmada ise program size lisansını satın almanızı isteyecektir. 4 kullanımdan sonra deneme sürüm sona erecektir. Kullanımda saat ve süre sınırı yoktur. 3 kullanımın tümünde programı tümünü kısıtlama olmadan açabilir program hakkında detaylı bilgiye bu sayede sahip olabilirsiniz.

Programı açtıktan sonra hemen kapatmayınız. Art, arda 3 defa açarak kapatmayınız. Eğer art, arta kapatırsanız deneme sürüm aynı gün içerisinde 4 defa kullanımdan dolayı sonlanarak lisansı satın almanızı ister. Bu eğitim programını detaylı inceledikten sonra, işiniz bitince kapatmanızı deneme sürümde öneririz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 145 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Bilden Yazılım


Bilden 5. Sınıf Türkçe Eğitim Programı İndir


Bilden 5. Sınıf Türkçe Eğitim Programı Kurulumu

Sıkıştırılmış dosyayı açarak içerisinde bulunan Bilden 5. sınıf için kuruluma onay veriniz. Kurulum yerini seçiniz ve kurulumu kurulum yeri onayından sonra bekleyiniz.

Birden çok Bilden eğitim programı kullanıyorsanız kurulum adını değiştirmenizi, tek bir denem sürümü olarak bunu kullanacaksanız kurulum adını aynı şekilde C:\Bilden_CD olarak devam etmenizi tavsiye ederiz. Kurulum bittiğinde deneme sürüm eğitim programı açılacaktır. Türkçe 5. sınıflar için dersleri çalışabilirsiniz.

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.