Bilden 6. Sınıf Fen ve Teknoloji Eğitim Programı

6. sınıflar için fen ve teknonojisi derslerinin yer aldığını PC için ders çalışma programıdır. Canlılar ve Hayat, Canlıların Çeşitliliği, Maddeyi Tanıyalım, Elektrik, İnsan ve Çevre ve Işık dersleri yer almaktadır.

Bilden eğitim yazılımları deneme sürümleri 5 defa kullanılmaya göre hazırlanmıştır. 5 kullanımda orjinal full içerikli olarak bu eğitim programını kullanabilirsiniz. 6. açılmada ise program size lisansını satın almanızı isteyecektir. 6 kullanımdan sonra deneme sürüm sona erecektir. Kullanımda saat ve süre sınırı yoktur. 5 kullanımın tümünde programı tümünü kısıtlama olmadan açabilir program hakkında detaylı bilgiye bu sayede sahip olabilirsiniz.

Programı açtıktan sonra hemen kapatmayınız. Art, arda 5 defa açarak kapatmayınız. Eğer art, arta kapatırsanız deneme sürüm aynı gün içerisinde 5 defa kullanımdan dolayı sonlanarak lisansı satın almanızı ister. Bu eğitim programını detaylı inceledikten sonra, işiniz bitince kapatmanızı deneme sürümde öneririz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 126 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Bilden Yazılım


Bilden 6. Sınıf Fen ve Teknoloji Eğitim Programı İndir


Bilden 6. Sınıf Fen ve Teknoloji Eğitim Programı Bilgisayar Çalıştırma

Sayfada indirdiğiniz rar dosyasını açarak kurulum klasörünü sisteminde çalıştırınız. Kurulum yeri seçimine geçtiğinizde kurulum yerini seçiniz.

Bilden 6. Sınıf Fen ve Teknoloji Eğitim Programı Kurulum Yeri Seçimi

Kurulum yeri seçiminden sonra kurulum başlayarak program açılacaktır. Programı masaüstü kısayol ve ya başlat menüsünden de sonrada başlatarak kullanabilirsiniz. Programın deneme sürümü ve kısıtlı kullanım olduğunu unutmadan detaylı olarak çalıştıktan sonra kapatmanızı öneririz.

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.