Bilden 6. Sınıf Matematik Eğitim Programı

Bilden 6. sınıflara yönelik derslerin bilgisayar ortamından çalışılması için hazırlanmış deneme sürümü eğitim programıdır. 6. sınıf Matematik eğitim programı Kümeler, Doğal Sayılar, Açı, Üçgen ve Çeşitleri, Ölçüler, Oran ve Orantı, Asal Sayılar ve Çarpanlara Ayırma, Kesirler, Kesirlerin Ondalık Gösterimi ve Nokta, Doğru, Düzlem, Uzay, Doğru Parçası ve Işınlardan oluşmaktadır.

Bilden eğitim yazılımları deneme sürümleri 5 defa kullanılmaya göre hazırlanmıştır. 5 kullanımda orjinal full içerikli olarak bu eğitim programını kullanabilirsiniz. 6. açılmada ise program size lisansını satın almanızı isteyecektir. 6 kullanımdan sonra deneme sürüm sona erecektir. Kullanımda saat ve süre sınırı yoktur. 5 kullanımın tümünde programı tümünü kısıtlama olmadan açabilir program hakkında detaylı bilgiye bu sayede sahip olabilirsiniz.

Programı açtıktan sonra hemen kapatmayınız. Art, arda 5 defa açarak kapatmayınız. Eğer art, arta kapatırsanız deneme sürüm aynı gün içerisinde 5 defa kullanımdan dolayı sonlanarak lisansı satın almanızı ister. Bu eğitim programını detaylı inceledikten sonra, işiniz bitince kapatmanızı deneme sürümde öneririz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 95.8 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Bilden Yazılım


Bilden 6. Sınıf Matematik Eğitim Programı İndir


Bilden 6. Sınıf Matematik Eğitim Programı Açılması

Sıkıştırılmış dosyayı açarak kurulumu yapınız. Kurulum yeri seçimi sorusunda birden çok Bilden deneme eğitim programı kullanıyorsanız programı karışmaması için kurulum yerini C:\Bilden_CD olarak değiştirmenizi öneriz.

Kurulum açılarak eğitim programı otomatik olarak başlayacaktır. Kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanımın kısıtlı, deneme sürüm oluğundan detaylı inceleyerek programı kapatmanızı öneririz.

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.