Bilsist Müşteri Takip Programı

Bilsist Müşteri Takip programı ile müşterilerinizin takibini bilgisayarınızdan yapabilirsiniz. Bilsist Müşteri takip ile borç ve alacaklarınızı kolaylıkla bilgisayarınızdan yapabilirsiniz. Program tamamen ücretsiz olup parasal hareketleri aylık, yıllık olarak rapor alabilmenize imkan sağlamaktadır.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 7 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Bilsist Yazılım Hizmetleri


Bilsist Müşteri Takip Programı İndir


Bilsist Müşteri Takip Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunuz rarlı dosyayı müşteri takibi yapacağınız Winrar, 7-Zip, Winzip ya da zip açabilen bilgisayarınızda kurulu olan program ile açınız. Bilsist_Musteri klasörünün içerisinde Setup.exe dosyasını göreceksiniz kurulum için çalıştırınız.

Kurulumu başladığınızda karşınıza ilk olarak kurulum başlattığınıza dair kurulum ekranı gelecektir. Kuruluma buradan devam edecek ve 3 aşamaya kadar ilerleyeceksiniz.

3. kurulum aşamasında size müşteri takip programını nereye kurmak istediğiniz soran ekranı göreceksiniz. Burada c:Bilsist_Musteri olarak bırakabilir kuruluma devam edebilirsiniz veya istediğiniz başka bir yere müşteri takip programını kurabilirsiniz.

Bilsist Müşteri Takip Programı Kurulum Yeri Seçim Ekranı

Kurulum yerini seçtikten sonra “Başlat” menüsüne hangi ad ile kayıt etmenizi soran ekranı göreceksiniz Bilsist_Musteri olarak devam edebilir veya değiştirebilirsiniz. Başlat menüsünden program çalıştırmak için hangi ad ile kayıt etmek istediğini size sormaktadır. Siz kendinize uygun bir şekilde girebilirsiniz.

Bilsist Müşteri Takip Programı Başlat Menüsü Adı Değiştirme Girme Ekranı

Son kurulum aşamasındasınız bu kurulum aşamasından sonra bilgisayarınıza program için gerekli olan tüm dosyaları atarak programı kullanamaya başlaya bilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.