Bilsoft Premium Ön Muhasebe Programı

Bilsoft premium ön muhasebe programı gelişmiş özelliklere sahip deneme sürümü olan ön muhasebe programıdır.

Program ile stok ve satış işlemlerinizi, diğer kullanıcılar ile çalışma imkânı, satış ve stokların detaylı raporlamasını, ağ üzerinden çalışma imkânını bulabilirsiniz.

Programın lisansını satın aldığınızda Müşteri hizmetleri ile telefon ile destek te alabileceğiniz bi ön muhasebe programıdır.

Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 29.5 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Bilsoft Yazılım


Bilsoft Premium Ön Muhasebe Programı İndir


Bilsoft Premium Ön Muhasebe Programı Bilgisayara Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. Kurulum başlangıcında eğer Microsoft .NET Framework kurmanızı isterse evet seçimini seçerek bilgisayarınıza kurunuz. Bu şeçimi geçmeniz durumunda program Microsoft .NET Framework ile birlikte çalıştığı için programını kurulumunu yapamazsınız. Microsoft .NET Framework kurarak tekrar kurulum için başlatınız.

Kurulum sırasında programı nereye kurmanızı soran ekranı göreceksiniz. Bu kurulum yerini C:\Program Files\Ön Muhasebe Programı\Ön Muhasebe Programı\ olarak bırakabilir kuruluma devam edebilir veya değiştirerek istediğiniz yere kurulum yapabilirsiniz.

Kurulum yerini belirledikten sonra Bilsoft Premium Ön Muhasebe Programı için gerekli olan tüm dosyaları bilgisayarınıza kopyalayarak kurulumu bitirmenizi sizden isteyecektir. Masa üstü veya başlat menüsüne giderek programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Deneme için program başlangıcında kullanıcı adı alanına demo şifre alanına ise 1234 olarak giriş yapmaları gerekmektedir. Giriş yaptıktan sektör seçimini ve firma bilgilerini girdikten sonra program direk olarak açılacaktır.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

Bilsoft Premium Ön Muhasebe Programı Hakkında Yazılan Yorum ve Destek İsteği: 2 Adet.

  1. Yasemin Koyuncu / Bilsoft

    Merhabalar ben Bilsofttan Yasemin. Programımızı son sürüme güncellemek için nasıl bir yol izleyebiliriz? Geri dönüşünüz için şimdiden teşekkürler, kolay gelsin.