Bilsoft Ücretsiz Cari Takip Ön Muhasebe Programı

Bilsoft cari takip ve ön muhasebe programı tam sürüm yani tamamen ücretsiz olarak sunulan muhasebe programıdır.

Bu muhasebe programında barkot desteği ile satış stok girişi, detaylı rapor alma, hızlı satış yapma ve müşterileriniz için detaylı bilgi girme özelliklerini bulabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 27.3 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Bilsoft Yazılım


Bilsoft Ücretsiz Cari Takip Ön Muhasebe Programı İndir


Bilsoft Ücretsiz Cari Takip Ön Muhasebe Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunu kurulum dosyasını muhasebe takibi yapacağınız bilgisayar için kuruluma başlatınız. Programın ilk kurulumunda eğer bilgisayarınızda Microsoft .NET Framework kurulu değilse kurmanızı isteyecektir, Microsoft .NET Framework kurulumu yaparak devam ediniz.

İlk kurulumu devam ettirerek kuruluma devam ediyoruz. Diğer ikinci kurulum ekranında size ücretsiz olan bu muhasebe programını nereye kurmak istediğiniz soran ekranı göreceksiniz. Bu kurulumu standart olarak C:Program FilesBilSoftBilsoft Muhasebe olarak kurabilir veya başka bir klasöre kurabilirsiniz.

Bilsoft Ücretsiz Cari Takip Ön Muhasebe Programı Kurulum Yeri Belirleme

Kurulum yeri seçiminden sonra kuruluma kaldığımız yerden devam ediyoruz. En son kurulum aşamasından bilgisayarınıza bu ücretsiz muhasebe programı çalıştırmanız için gereken dosyaların tümünü atarak çalıştırmanızı isteyecektir.

Bilsoft Ücretsiz Cari Takip Ön Muhasebe Programı Kurulma Ekranı

Bu şekilde Bilsoft ücretsiz muhasebe kurulumunu bitirmiş oluyoruz, kullanmaya başlayabilirsiniz. İlk girişte kullanıcı adı alanına bilsoft şifre alanına ise 1234 olarak girmelisiniz. Daha sonra bu şifreleri güvenliğiniz için programı içerisinde değiştiriniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.