Amacımız internet kullanıcılarının indirme işlemi yaparken aynı zamanda destek almalarını sağlamak.

Ziyaretçilerimizin Dikkatine:

Programı indirmek yetmez, kurulum nasıl yapılır? Sorunla karşılaştığınızda nereden destek alacaksınız? İşte bu asıl mesele, bizler bunun eksiğini gidermek, sizlere hizmet için sürekli buradayız!

İndirplayer.com Biz Kimiz?

Ziyaretçilerimize kurulumun nasıl yapılacağını site içerisinde detaylı bir şekilde anlatır, sayfaya gelen soruları sizler için cevaplarız. Ziyaretçilerimizi arkadaşlarımız, sorulan soruları ise hizmet için bir fırsat olarak görürüz.

indirplayer.com kurulduğu günden bugüne kadar ücretsiz olarak ziyaretçilerine hizmet vermiştir ve ücretsiz olarak da hizmet vermeye devam edecektir.

indirplayer.com adresinde verilen tüm programlar yapımcı internet sitesinden ya da yapımcı tarafından verildiği şekilde ziyaretçilerin indirmesine sunulmaktadır. Yapımcı izin verdiği şekilde sitede yayınlandığından, sitede bulunan tüm programlar yasaldır, gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Aksi zaten site politikası ve meslek etiğimize uygun olmaması sebebi ile düşünülemez, müsaade edilmez!

Ücretsiz olan programlarda sayfada lisans karşısında ücretsiz, deneme sürüm olan programlarda yine sayfa içerisinde lisans karşısında deneme sürümü olarak belirtilmektedir.

Programcı ve Yayıncıların Dikkatine:

Kendinize ait olan programları sitede yayınlamamızı isteyebilirisiniz. Bunun için bizlerle mail adresinden ulaşarak program adı ve detaylarını bildirmeniz yeterli olacak ve program sitede yayınlanacaktır. Herhangi bir eksik bilgi olursa mail atarak bilgilendirme yaparız.

Programı yayında olan yayıncılar daha detaylı bilgi vermek amacı ile veya düzeltme için bizlerle iletişime geçebilirler. Mailiniz ulaştıktan sonra site içerisinde ziyaretçilerimizin bilgisine sunacağız.

Site içerisinde size ait olan bir yazılım yer alıyorsa, editörler tarafından tanıtım amaçlı sitede yayınlanmış, indirmeye sunulmuştur. Nadiren de olsa bazı yayıncılar, yazılımın tanıtılmamasını, indirilmeye sunulmamasını isteyebilmektedir. Bunun için bizlere yayıncı resmi mail adresinden ulaşarak kaldırmamızı isteyebilirsiniz. Uyar, kaldır prensibine uygun, yapımcı halklarını gözeterek azami 2 iş günüde inceler ve kaldırınız!

İletişim Mail Adresimiz: biz @ indirplayer.com