Bvt Vakitci – Namaz Vakitleri Uyarı Programı

Bvt Vakitci, Windows işletim sistemli bilgisayarlar için ücretsiz namaz vakti uyarma programıdır.

Bvt Vakitci, 8000’e yakın yerlerin namaz vaktini size uyarır, Türkiye için kullanabileceğiniz gibi dünya namaz vakitleri içinde kullanabilirsiniz. Namaz vaktinde ezan okuma, önceden namaz vakti uyarısı, dini günleri tarihleri ile görebilme gibi özelliklere sahiptir.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 3.7 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Vakitci


Bvt Vakitci İndir


Programı bilgisayarınızda bir sefer kurduğunuzda artık her bilgisayar açılışında otomatik olarak program çalışacaktır, bu şekilde sizde namaz vakitleri hakkında uyarır alabilecek vakit geldiğinde namazınızı kılacaksınız. Program tamamen ücretsiz, tam sürüm ve tamamen Türkçe olarak sunulmaktadır.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

Bvt Vakitci – Namaz Vakitleri Uyarı Programı Hakkında Yazılan Yorum ve Destek İsteği: 4 Adet.

 1. İsmail Özkan - DENİZLİDEN

  Denizlide oturuyorum. Programı kurdum defalarca indirdim defalarca kaldırdım tekrar kurdum yaz saati uygulaması güncellemiyor işaretli olmasına rağmen. Sitede yayınlanan la uyuşmuyor. Ne yapabilirim.

  • Moderatör

   Ülkemizde yeni geçilmiş olan saat uygulamasında artık ileri geri saatler alınmayacak. Siz bu hatayı yapımcı tarafından yeni saat güncellemesi yapılmadığı için alabiliyor olabilirsiniz.

   Size tavsiyem yapımcı ile iletişime geçmeniz olacaktır. Bvt Vakitci İletişim

   Biraz önce biz yapımcının bilgisi olması için mesaj gönderdik.

 2. Kasap

  Arkadaslar güzel bir program indirmenizi tavsiye ederim. Fakat saat farkıyla tutmuyodu vakitler 1 saat geriden geliyodu kullanamıyordum saatler geri alındıktan sonra suan çözdüm. Şehir bölgeyi turkmenistan yerbenti seçin