Cars – Araç Tamir ve Bakım Takip Programı

Cars, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz araç tamir ve bakım programıdır. Programın tamamen ücretsiz olması araç tamir ve araç bakım işi ile uğraşanların işini yarayacaktır.

Araç bakımına veya tamirine gelen araçların isimlerini, resimleri not alın diğer bilgilerini kaydedin artık bu programla bunlar kolay ve ücretsiz olacaktır.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 1 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Clarktisdale


Cars İndir


Cars Kurulum Destek

İndirmekte olduğunuz program sıkıştırılmış haldedir Winzip veya diğer sıkıştırılmış dosya programını açma programın kullanarak sıkıştırılmış olan casr.zip dosyasını açınız ve setup dosyasından kurulumu çalıştırınız.

Kurulum ekranında size C sürücünüze Cars klasörü oluşturacağını programı buraya kurmak istediği bildiren ekran göreceksiniz. Eğer direk c sürücüsüne kurmasını isterseniz bu şekilde bırakınız ama size tavsiyemiz Program Files klasörüne kurmanız olacaktır. Nedeni ise genellikle programlar Program Files klasöründe yer alır C sürücüsünde yer almaz eğer Program Files klasörünü alacaksınız yapmanız gerekenler bu kurulum sayfasında Browse yazan butona tıklamak C sürücüsünü seçmek orada açılan listede ise Program Files klasörünü seçmek olacaktır. Seçimden sonra direk C:\Program Files\Cars olarak göreceksiniz.

Bu ayarlamaları da yaptığımızda ilerleyerek kurulumu bitirmeliyiz. Kurulum bitimi sırasında programın yardım dosyasını açıp açmaması size soracak yardım dosyası metin yazıcıdır ama İngilizcedir, eğer İngilizceniz yoksa View the README file kutucuğunu seçmeye bilirsiniz. Bu şekilde açmayacaktır.

Programa ulaşmak için masaüstünü kullanabilir veya başlat menüsünden programa gidebilirsiniz. Program ilk kurulumunda İngilizce olarak çalışacaktır.

Cars Araç Takip Programı Türkçe Yama

Yamayı indirdikten sonra alt tarafta yer alan kurulumu bilgisayarınızda yapınız. Türkçe yamayı buradan indirebilirsiniz.

Cars Araç Takip Programı Türkçe Yama Kurulumu

İndirmiş olduğunuz yama crsL-Turkish.zip olarak inecektir. Winzip veya diğer sıkıştırılmış dosyaları açma programı ile açınız. Açtığınızda tek bir dosya göreceksiniz adı crsLang.dat bu dosyayı Cars araç takip programı nereye kurduysanız direk onun için atacaksınız. Eğer C sürücüsü kurduysanız C:/Cars içerisine, bizim kurulumda anlattığımız şekilde Program Files klasörünün içine kurduysanız C:\Program Files\Cars\ klasörünü içine atacaksınız.

Cars Araç Takip Programı Türkçe Yama Kurulum Destek

Burada size dosyayı üzerine yazıp yazmayacağını soracaktır.

Cars Araç Takip Programı Türkçe Ekranı

Siz taşı ve değiştir dediğinizde İngilizce olan dat dosyası yeni indirip taşıdığınız Türkçe dosyası ile değişecek program tamamen Türkçe olacaktır.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

2 Yorum Yaz veya Destek İsteği Var

  1. İsmail Yenice 19 Ocak 2022

    Araç bakım takip programı ücretsiz midir?

    1. Moderatör 19 Ocak 2022

      Selam İsmail Bey, sayfada ki araç bakım takip programı ücretsiz ve tam sürümdür. Herhangi bir sınırlama olmadan dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.