Cep Müezzin Mobil – Java (JAR ve JAD) için Namaz Vakti Programı

Cep Müezzin, Java uyumlu cep telefonları için namaz vakit programıdır, ücretsizdir ve tamamen Türkçe içeriklidir. Program içerisinde 500 şehir yer almaktadır.

81 il ve 1154 ilçe için uygun, seçili şehir veya ay, güneş, pusula yardımı ile kıble bulma bu şekilde eğer kıbleyi bilmediğiniz bir yerde namaz vakti geldiyse bu özellikleri kullanabilirsiniz.

Hicri takvim, hicri takvim üzerinde hesaplama yaparak dini günler görme, ezan vaktinde uyarılma veya namaz öncesinde istenilen saat için uyarılma buna örnek program içerisinde eğer 5 10 dakika önce uyarılmak istenirseniz ayarladığınızda namaz vaktine ne kadar süre öncesi uyarılmak istediyseniz program size uyaracaktır. Önceden uyarı ile sabah namazına kalkmak isteyenler veya namaz öncesi abdest almak isteyenler için kolaylık sağlayacak bir özelliktir önceden uyarı sitemi.

Program aynı zamanda uyarıyı ezan okuyarak size vermektedir. Programın ana menüsünde gün içerisinde gelecek olan namaz vakitlerinin tümünü görebilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 162 KB | İşletim Sistemi: Mobil (Java) | Yapımcı: Cep Müezzin


Cep Müezzin Mobil İndir


Yukarı da ki indirme normal sürüm ve ezan okuma olan versiyonudur. Eğer daha önceki model cep telefonu için indirecekseniz buradan indiriniz.

Bunun yanında cep müezzin programın kişiye özel yükseklik ölçme ve imsak, yatsı açılarını hesaplayan sürümünü de Cep Müezzin 2 Jad ve Cep Müezzin 2 Jar indirebilirsiniz.

Kişiye özgü İmsak ve Yatsı açılarını ve Yükseklik bilgisi girebileceğiniz versiyon.

Cep Müezzin Mobil Cep Telefona Kurulumu

İndirmiş olduğunuz .JAR uzantısı onaylamanız yeterli olacaktır, başka bir işleme gerek yoktur. Sadece bu program .JAR çalıştıran mobil cihazlar için kullanılması gerekmektedir.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.