Cep Vakit – Cep Telefonları için Ücretsiz Namaz Vakti Programı

Cep Vakit, mobil cihazlar için hazırlanmış olan namaz vakti gösterme ve uyarma programıdır tamamen ücretsizdir.

Cep telefonunuzda Java uygulaması çalıştıran tüm modelleri için indirilerek kullanabilirsiniz. İndirmiş olduğunuz cep vakit java uygulamasının önceki versiyondur. İndirdiğiniz dosya içeriğinde basit sürüm, java çalıştırma dosyaları jar ve jad vardır. Cep Vakit 2021 yılına uyumlu olarak güncellenmiştir.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 199 Kb. | İşletim Sistemi: Mobil (Java) | Yapımcı: Cep Vakit (Cihad Akansu)


Cep Vakit 2021 Java İndir


Cep Vakit Jar ve Jad Beraber Rarlı (Önceki Versiyon) İndir


Cep Vakit Kurulum Destek

Jar olarak indirmek isteyenler Jar indirme, Jad olarak indirmek isteyenler Jad indirme, jar uzantılı, jad uzantılı ve basit versiyonu indirmek isteyenler bilgisayar için Rar olarak sıkıştırılmış hali ile Jar ve Jad rarlı indirme linkini kullanmalıdırlar.

Java Micro Edition destekleyen cep telefonunuza uygulamayı indirerek kurulum için onay veriyorsunuz yaklaşık 1 dakika içinde cep telefonuna kurulum gerçekleşiyor. Uygulamayı tek sefer indirmeniz yeterli olacaktır.

Diğer kullanımlarda internet bağlantınız olmadan yine Cep Vakit uygulamasını cep telefonunuzda internet olmadan kullana biliyorsunuz. Sürekli internet bağlantınızın olmasına gerek yoktur. İlk kurulumda gerekli olan dosyaları ve namaz vakitlerini cep telefonunuza çekecek ilerleyen zamanlarda internetsiz cep telefonunuzda kullanmaya devam edebileceksiniz.

Eğer Android işletim sistemi için olan uygulamasını indirmek istiyorsanız “CepVakit Android” sayfasına giderek Android işletim sistemi için olan uygulamayı yine ücretsiz olarak Android için cep telefonunuza ve diğer Android cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

Cep Vakit uygulamasının yeterli olmadığını düşünenler alternatif olarak jar ve jad uzantısı çalıştıran Cep Müezzin Mobil uygulamasını indirebilirler.

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

Cep Vakit – Cep Telefonları için Ücretsiz Namaz Vakti Programı Hakkında Yazılan Yorum ve Destek İsteği: 45 Adet.

  • Moderatör

   Selam Yasin Bey, en son güncelleme 2018 için yapılmıştı yani sayfada ki zaten 2018 sürümüdür. Sonra güncelleme gelmedi. Diğer ziyaretçileri de bilgilendirmek adına Cep Vakit Java için artık güncelleme yapılmıyor.

 1. Moderatör

  Cihad Bey’den mail ulaşmadı. Mail gitmemiş olma ihtimaline karşı biraz önce tekrar mail gönderdik. Cevap gelirse buradan yayınlayacağız, cevap alamazsak bilgi karışıklığı olmaması için tekrar bilgilendirme yapmayacağız. Cep Vakit java için güncelleme takip edenlerin bilgisine sunarız.

  • Moderatör

   Aleyküm Selam Bilal Bey, her yıl geleneksel olan ricamızı bu yılda gönderilim.

   Gönderilen Mailin Aslı:

   Konu: Cep Vakit Java 2020 Güncellemesi

   Mesaj: İyi Çalışmalar Cihad AKANSU Bey;

   Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda kullanıcılar cep vakit java uygulamasının güncellemeni rica etmektedir. Geçen sene mail gönderdiğimizde güncelleme yapmayacağınız halde bizi kırmayarak güncelleme yapmıştınız. Allah razı olsun.

   Bu yıl 2020 güncelleme bekleyenler var. Sizden cevap bekliyoruz. Şimdiden teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

   Gönderdiğimiz mailin aslını ve görüntüsünü paylaştık Bilal Bey, cevap gelir gelmez buradan yayınlayacağız.

  • Moderatör

   İyi günler Neriman Hanım, Cep vakit uygulaması Java çalıştıran tüm telefonlar için çalışmaktadır. Jar ve jad dosyaları Java çalıştıran telefonlara uygulama uygundur. Önceki telefonlar yani sizin dediğiniz gibi tuşlu telefonlar Java çalıştırıyor.

   Telefonunuz Samsung cep telefonu herhalde ayarlardan java olup olmadığına bakabilirsiniz. Cep telefonu modelini yazsaydınız araştırarak daha kesin bir cevap verirdik. Artık siz kendiniz cep telefonu Java özelliğine bakarsınız veya kullanmış olduğunuz cep telefonu modeli yazabilirsiniz.

 2. Moderatör

  Cep Vakit Java Mobil 2019 için Cihad Bey, güncellemeyi bitirmiştir. 2019 uyumlu olarak indirebilirsiniz. Cihad Bey’den gelen maili aynen yayınlıyor, kendisine teşekkür ediyoruz.

  Konu: Re: Cep Vakit Java Güncellemesi Hakkında
  Cevap: Merhaba, bugün sitemizde yayınlandı, hayırlı günler.
  Bizden Cevap: Hayırlı günler, ALLAH hayrınızı kabul etsin.

  Ufakta bir notumuz olacak. indirplayer.com programları yapımcı tarafından var olanı, var olduğu şekilde sizlere sunmaktadır.

  Cihad Bey ve diğer bu tür ücretsiz program sunanlara imkanı olanlar sponsor olabilirlerse bu tür yazımlara teşvik etmiş olurlar. Mesela Cihad Bey’in bu programında sponsor metni almaktadır Cepvakit.com adresinde görebilirsiniz. İmkanı olanların değerlendirmelerini öneririz.

 3. Moderatör

  Güncellemeyi bekleyen takip eden ziyaretçilere; Cihad Bey’e aralıklarla iki adet mail gönderildi fakat dönüş olmadı. Geçen senede güncelleme yapmayacağı halde bizi kırmayarak güncelleme yapmıştı. Mail ne yazık ki gelmediğin size buradan dönüş yapamadık. Bilginize sunarız.

  (Düzeltme Metnidir) Cihad Bey 2019 versiyonu yayınladı. 2019 uyumlu olarak indirilebilir.

   • Moderatör

    Muzaffer Bey merhaba biraz önce Cihad Bey’e mail gönderdik.

    ——-

    Cihad Bey İyi çalışmalar;

    Geçen sene ricamız üzerine Cep Vakit Java sürümünü güncelleme yapmayacağınız halde bizi kırmayarak güncellemiştiniz. Bunun için size teşekkür ederiz. Uygulamadan bu senede yararlanmak istiyorlar, güncelleme ne zaman biteceğini sıklıkla sorulmaktadır. Bilgilendirmeniz için şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dileriz.

    ——-

    Mailimiz yukarıda şekildedir, cevap gelir gelmez buradan bilgilendireceğiz.

    • Moderatör

     Yorumu takip eden ziyaretçilerimize mail attığımızdan buya uzun bir süre geçtiğinden buradan bilgilendirme yazısını yazma ihtiyacı duyduk.

     Cihad Bey herhalde yoğun olduğundan maile dönüş yapmadı. Sitesinde de güncelleme devam ettiğini gözlemledik. Siteden güncellemeyi kendisi kontrol etmek isteyen ziyaretçilerimiz cep vakit sitesinin ana sayfasından görebilirler. Maile dönüş olur, olmaz buradan bildirim yapacağız.

      • Moderatör

       Aleyküm selam Muzaffer Bey, siz ve diğer takipte olan kullanıcıları bilgilendirmek adına tekrar mail gönderdik. Gönderilen mailin aslı şu şekildedir.

       Mail Konusu: Cep Vakit Java Güncellemesi Hakkında
       Mail Metini: Cihad Bey İyi çalışmalar önceden mail gönderdik ama ulaşmama ihtimali olduğundan tekrar gönderiyoruz.

       Bu yıl Android olan Cep Vakit uygulamasını güncelllediğinizi biliyoruz. Birden çok kullanıcıda sizin java sürümünü kullanıyor, güncellemeniz ne zaman biteceği hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. İlgiliniz için şimdiden teşekkür ederiz.

  • Moderatör

   Ahmet Bey, Cep vakit java uygulaması için artık yapımcı güncelleme yapmıyor ve sitede “CepVakit Java Micro Edition uygulaması hizmetimiz sona ermiştir.” duyurusunu yayınlandı.

   Şu anda Cep vakit uygulaması için en güncel ve 2018 uyumlu olan sürüm Android için “Cep Vakit Android” uygulamasıdır. Dilerseniz yapımcı mail adresi cihadakansu[at]gmail.com buradan mail atarak iletişim kurmaya çalışınız.

    • Moderatör

     Cihad Bey’den az önce bilgilendirme geldi. Mailin cevabını aynen buradan veriyor ve Cihad AKANSU Bey’e ilgisinden dolayı teşekkür ediyoruz. Mailin cevabı şu şekildedir:

     Merhaba,

     Talepleri değerlendirerek, J2ME release sürümünü yayınlamam halinde size bilgi vereceğim.

     Teşekkür eder, hayırlı günler dilerim,

    • Moderatör

     Ahmet Bey, Cihad Bey, isteğimiz üzerine uygulamayı 2018 senesine uyumlu olarak tekrar yayınlamıştır. Bilginize sunar gelen mail cevabınızı siz ve diğer ziyaretçileriminizin bilgilenmesi amacı ile sayfamızda sunarız.

     Mailin Cevabı:
     Cihad Akansu Merhaba, Geç dönüş yapabiliyorum kusura bakmayın, yüklemeyi bugün yaptım, uygulama siteden indirilebilir, Hayırlı Ramazanlar.

  • Moderatör

   Ahmet Bey, tekrar iyi akşamlar. Biraz önce yapımcı iletişim mail adresine bilgi almak adına mail attık. Alt tarafta yazılım metni görebilirsiniz. Cevap gelir gelmez sizi buradan bilgilendiririz.

   Konu: Cep Vakit Java Uygulaması Hakkında

   Cihad Bey İyi Çalışmalar,

   Sizi indirplayer.com sitesinde gelen talep üzerine rahatsız ediyoruz. Yapımınız olan Cep Vakit Java uygulaması için birçok kullanıcı 2018 versiyonunu beklediklerini yazmaktadırlar. Sizin bu işi Allah rızası için yaptığınızı biliyoruz. Bizim de amacımız Allah rızası olduğunu bilmenizi isteriz. Siz programın yapımında biz de bu durumu size bildirerek birçok kullanıcının kullanmasına vesile olabiliriz amacı ile sizinle iletişim kurmak istedik.

   2018 cep vakit java jar veya jad uygulamasını güncellemeyi düşünüyor musunuz? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

  • Moderatör

   Burada bulunan cep vakit jad uzantılı cep telefonunu çalıştıran cep telefonları içindir. Eğer sizin cep telefonunuzda jad uzantısını çalıştırıyorsa programı indirerek cep telefonunuzda kurulumuna izin veriniz. Kurulum bittiğinde cep vakit uygulamasını cep telefonunuzda kullanabilirsiniz.

   Jad uzantısı çalıştırmaya bir cep telefonu kullanıyorsanız kullandığınız telefonun işletim sistemine göre siteden indirebilirsiniz. Site içeriğinde ayrıca site ziyaretçilerine Android ve diğer cep telefonu işletim sistemine uyumlu namaz vakitleri programları bulunmaktadır buradan bakabilirsiniz: Namaz Vakit

  • Moderatör

   Program 2017 yılı için yapımcı tarafından güncellemesi yapılmıştır. İndirdiğiniz cep vakit mobil uygulaması 2017 yılına uyumludur bu yılda programı sorunsuz bir şekilde tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

 4. Moderatör

  Bir ziyaretçimizin bize göndermiş olduğu mesajı buradan yayınlayarak diğer ziyaretçilerimizinde bu konu hakkında sorusu olabileceğini düşündüğümüzden yayınlıyoruz.

  Kullanıcımız bu programı diyanet namaz vakitlerine uyumlu olup olmadığını sormuş. Evet bu program diyanet namaz vakitlerine uyumludur. Bunu test etmek için yapmanız gerekeninde bilgisi verelim. Program içerisinde bulunduğunuz ilin namaz vakti ile diyanet namaz vaktini karşılaşılaştırabilirsiniz.