CepVakit Android

CepVakit Android işletim sistemi için olan yeni 2020 uygulaması yayına yapımcı tarafından sunulmuş olup 2020 yılına uyumlu olan Diyanet İşleri namaz vakitlerini içermektedir.

Uygulama içerisinde güneş ve ay ile kıble tayini görme zorluğu çekenler için zıt renk ekran gösterimi, internet bağlantısı olmadan sadece bir defa indirerek daha sonra internet olmadan rahatlıkla Android cihazlarda kullanabilme, uyarı sistemi ile namaz vakti yaklaştığında uyarma özelliği, kaza namaz çetelesi.

Tespih, miladi ve hicri 3 aylık namaz vakitlerini görebilme, monitör özelliği sayesinde kaç rekât kılındığını inceleme, namaz vakti geldiğinde otomatik olarak sessize alma yani camide olduğunuzda başkaları rahatsız etmeme, ilçe ayarı yapabilme, pusula gibi özelliklere sahiptir.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 2.7 MB | İşletim Sistemi: Android | Yapımcı: Cep Vakit (Cihad Akansu)


CepVakit Android İndir


CepVakit Andoid APK Kurulumu

İndirmiş olduğunuz APK dosyasını Android cep telefonunuzda veya diğer Android işletim sisteminizde izin vererek kurulum yapmanız yeterlidir. Kurulum yaptıktan sonra ilerleyen zamanlarda tekrar internete bağlı olmanıza gerek yoktur.

Program ilk kurulum anında internet bağlantınız ile Diyanet İşleri Başkanlığının 2020 senesi için vermiş olduğu namaz vakitlerini çekecektir. Siz internet bağlantınız olmadan Android cihazlarınızda kullanmaya devam edebilirsiniz.

Burada yer alan uygulama Android işletim sistemi içindir. Eğer cep telefonunuz Jad veya Jar uzantılısını çalıştırıyorsa “Cep Vakit – Cep Telefonları için Ücretsiz Namaz Vakti Programı” sayfasına giderek indiriniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

CepVakit Android Hakkında Yazılan Yorum ve Destek İsteği: 2 Adet.

    • Moderatör

      İlker Bey sitede bulunan Cep Vakit ile bu Android uygulaması Cihad Akansu Bey tarafından yazıldı. Normalde Cep Vakit programının Cihad Akansu Bey güncellemiyor yeni Android uygulaması üzerine yani bunun üzerine çalışıyordu.

      Lakin biz java uygulamasının birçok kullanıcı tarafından istediğini Cihad Bey’e söyledik sağ olsun 2018 uyarlamıştı. Evet, her iki programında yapımcısı Cihad Beydir.