Cepvakit Cep Sözlük Java Telefonlar için Sözlük

Cepvakit tarafından hazırlanmış Java çalıştıran telefonlar için uyumlu Cep Sözlük uygulamasıdır. Java destekleyen tüm telefonlara uyumlu olarak yazılan bu sözlük programı ile Java destekli telefonunuzda sözlük edinin inceleyin ve kullanmaya başlayın. Cep Sözlük tamamen ücretsiz olarak kullanıma sunulmuştur.

İngilizce ve Türkçe çeviri yapabilme özelliği, 13 bin kelime içerisinde barındırmaktadır. Sözlük kelime oranı yüksek bir sözlük yazılımıdır. Uygulamada hızlı ve akıllı tarama özelliğine sahiptir rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 920 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Cep Vakit (Cihad Akansu)


Cepvakit Cep Sözlük Java Telefonlar için Sözlük İndir


Cepvakit Cep Sözlük Java Telefonlar için Sözlük Kurulumu

İndiğiniz dosyayı bilgisayarınızda açarak *.jar ve *.jad uzantılı dosyalar aynı klasör içerisinde (özellikle Nokia’lar için) olmalıdır. Mümkün olduğunca yüklemeleri cep telefonunuzun bilgisayar yazılımı ile yapınız.Örneğin : Nokia’lar için PcSuite yazılımı içersindeki “Application Installer – Uygulama Yükleme” programını kullanınız. Cep telefonunuz 64KB’tan yüksek boyutlu uygulamaları çalıştıramıyorsa (Nokia 6610… gibi) CepSozlukE_T ( İngilizce > Türkçe ) ve CepSozlukT_E (Türkçe > İngilizce) ‘yi indiriniz. Cepsozluk bu iki programın birleşiminden oluştuğu için boyutu onların iki katıdır.

Bu şekilde sözlüğü Java destekli olan Java çalıştıran tüm telefonlar da kullanabilirsiniz. Kullanım ile alakalı sorunuzu siteden altında bulunan yorumlar alanından sorabilir, sorularınıza cevap alabilirsiniz. Dosyayı Winrar ya da rar açma programlarından birisi ile açarak bilgisayarınızdan yüklemenizi tekrar tavsiye ederiz. Bu şekilde daha kolay yükleme yapabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.