Çetinel Veresiye Defteri Mini

Çetinel Veresiye Defteri Mini programı ile bilgisayar ortamında veresiye kayıtlarını tutabilir, yedekleme yaparak veresiye işlemlerininiz güvenliğini bilgisayarınızda sağlayabilirsiniz.

Borçlu müşterilerinin detaylı raporunu, müşteri ekstresi çıkartma, şifreli giriş özelliği ile başkasının girişini engelleyebilme, almış olduğunu raporları Word, Excel, PDF olarak kayıt etme ve bunlardan çıktı alma gibi özellikleri sunmaktadır.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 4 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Abdullah ÇETİNEL


Çetinel Veresiye Defteri Mini İndir


Çetinel Veresiye Defteri Mini Kurulumu

Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz veresiyeminikur dosyasını bilgisayarınızda kurmak için onaylayınız. Kurulum ilk açılışında size bu programı bilgisayarınızda nereye kurmak istediğinizi soran ekranı göreceksiniz. Bu kurulum yeri için kendi gelen C:Veresiye Defteri Mini olarak kurabilir veya istediğiniz bir yere kurulum sayfasında “Gözatın” butonuna basarak kurabilirsiniz.

Çetinel Veresiye Defteri Mini Kurulumu Kurulum Yeri Seçme

Kurulum yeri seçim ekranında sonra karşınıza çıkacak olan başlat menüsü ayarlarında programı hangi isimle başlat menüsüne kayıt etmesini istediğini soran ekranda Veresiye Defteri Mini olarak bırabilir, devam edebilir veya siz istediğiniz isimle değiştirebilirsiniz.

Çetinel Veresiye Defteri Mini Kurulumu Başlat Menüsünü Ayarlama Kurulum Ekranı
Çetinel Veresiye Defteri Mini Kurulumu Masaüstü Kısa Yol Oluşturma Sorgusu

Başlat menüsünü ayarından sonra da masa üstü kısa yol oluşturmak istiyorsanız gelen diğer kurulum ekranında masaüstüne simge oluştur seçimi seçerek kurulumu onaylamanız gerekmektedir. Kurulum onayından sonra veresiye defteri mini programı kurulacak ve başlatabileceksiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.