Çetinel Veresiye Defteri Pro

Çetinel Veresiye Defteri Pro, bilgisayar ortamında veresiye takibi yapabileceğiniz deneme sürümü tamamen Türkçe veresiye takip programıdır.

Satış raporu, tahsilât ve veresiye fişleri, borçlu ve alacaklı müşterileri gösterme, stoksuz satış sistemi, senet ve çek takibi, toptancı takibi, stok işlemleri, kasa takibi yapabilme.

Gelen raporları Word, Excel ve Pdf formatında kayıt etme, kayıt edilen belgeye çıktı alma, hatırlatma, yedek alma, şifreli giriş yapabilme gibi özellikleri sahiptir.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 8.7 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Abdullah ÇETİNEL


Çetinel Veresiye Defteri Pro İndir


Çetinel Veresiye Defteri Pro Kurulumu

İndirmiş olduğunuz deneme sürüm kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırmak için açınız. Kuruluma onay verdikten sonra size kurulumu nereye yapmak istediğinizi soran ekranı göreceksiniz. Kurulum yerini seçerek kuruluma devam ediniz.

Çetinel Veresiye Defteri Pro Kurulum Yeri Seçimi

Diğer kurulum ekranında bilgisayar başlat menüsünden programı hangi ad ile çağırmak istediğinizi size soracaktır, ilgili seçimi aynen bırakarak devam edebilirsiniz. Sonra ki kurulum ekranında masaüstü kısa yol simgesi seçimini size soracak ve sonraki aşamada kuruluma geçeceksiniz. Bu kurulum ekranında kurun butonuna dokunuz ve kurulumun bilgisayara yapılmasını bekleyerek kurulumu bitiriniz.

Çetinel Veresiye Defteri Pro Kurulumu

Programın deneme sürümü için giriş şifresi ve kullanıcı adı yoktur. Direk olarak deneme sürümü açılacaktır. Program içerisinden programı nasıl kullanacağınıza dair geniş video dersleri bulunmaktadır. Bu dersleri izleyerek programı nasıl kullanacağınız hakkında detaylı bilgiye sahip olabiliyorsunuz. Programın beğenir ve lisansını satın almak isterseniz program içerisinde satın alma bilgilerini görebilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.