Cevşen-ül Kebir 1. ve 2. Versiyonu Aynı Klasörde – PC Çevşen Programı

Cevşen-ül Kebir ile bilgisayarda Cevşen okuyabilirsiniz. Birinci versiyonunda 50 sayfa ikinci versiyonunda ise geri kalan 50 üzeri 100 sayfa yer almaktadır. İlk 50 sayfayı okumak için birinci versiyonunu kalan 50 sayfa için ikinci versiyonu çalıştırmalısınız.

Her iki versiyonuda içerisinde yer almaktadır. Program Flash kullanılarak yapılmıştır. Sadece menü tuşlarını kullanarak basit bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

Sayfalar arası geçiş yapabilmek için Çevşen programın altında sayfa geçiş simgeleri ileri sayfa için ileri sayfa butonuna dokunarak diğer sayfayı okuyabilir, tekrar dönüş yapmak için geri simgesine dokunarak önceki sayfaya gidebilirsiniz.

Program tamamen ücretsiz olarak hazırlanmış sayfalar arasında geçişlerde Cevşen programını kullanma sırasında hiçbir kısıtlama yaşamazsınız. Full içerikli çevşen programıdır.

Cevşen-ül Kebir Ses Ayarı

İçeriğinde ney (üflemeli çalgı) ve şelale sesi açılır kapamadığınız müddetçe çevşen programı açık oldukça çalışacaktır. Kapatmak isterseniz alt sayfa ilerleme gerileme ekranını yanında ses ayarını “Sesi Durdur” menüsüne dokunarak kapatabilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 3.2 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Bir Garip Kul


Cevşen-ül Kebir 1 ve 2 Aynı Anda İndir


Cevşen-ül Kebir Çalıştırma

cevsen-ul-kebir-1ve2.rar dosyasını Winrar ile bilgisayarınızda açınız. Açılan klasör içerisinde birinci versiyonunu çalıştırmak için cevsen-ul-kebir.exe dosyasını çalıştıracak ikinci versiyonunu cevsen-ul-kebir-2.exr dosyasını çalıştıracaksınız.

Sıkıştırma dosyasını açtıktan sonra ayrıca bir kurulum yapmanıza gerek yoktur. Klasörü aynen USB belleğe alarak ya da diğer taşıcı ürünleri ile başka bir bilgisayara taşıyarak her iki dosyayı başka bir bilgisayarda da yukarıda anlatılan işlemleri yapabilir, kurulum gerektirmeden yine açabilirsiniz. Taşınarak çalıştırılmaya müsait olarak sıkıştırılmıştır.

Kategori: Dini Programlar Etiket:

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.