Çocuklara Özel Namaz Öğreniyorum Hocası – PDF Formatında

Çocuklar için PC ortamında namaz nasıl kılınır ve namaz ile alakalı içeriklerin yer aldığı PDF formatında çocuklar için namaz öğreniyorum belgesidir. İçeriğinde 8-11 yaş arası namaz nasıl kılınır, ailemle öğreneceğim, öğrendikçe boyayacağım, namaz sureleri ve duaları, sureler ve anlamlarını, abdest, kendimi değerlendireceğim içerikleri yer almaktadır.

İçeriğinde öğrenmeyi size verilen görevleri gün, gün yaparak ailenize de kontrol ettirerek öğrenmeyi amaçlıyorsunuz. Abdest ile başlayarak namaz nasıl kılınır, namaz sureleri ve surelerin anlamları, namaz dualarını görebilirsiniz. İstediğiniz sayfayı bilgisayarınızda çıktı olarak alabilir bilgisayar başında olmasanız da çıktı aldığınız sayfa ile öğrenmeye devam edebilirsiniz.

PDF dosyasını açtıktan sonra sayfa, sayfa okumaya başlayarak sırası ile öğrenebilirsiniz. PDF ile hazırlandığında kurulum gerektirmeden internet tarayıcısı ile kolaylıkla çalıştırabilirsiniz. Ayrıca bir program gerektirmeyecektir.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 11.1 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Risale Okul


Çocuklara Özel Namaz Öğreniyorum Hocası – PDF Formatında İndir


Çocuklara Özel Namaz Öğreniyorum Hocası – PDF Formatında PC’de Nasıl Açılır

Rar ile sıkıştırılmış halde hazırlanmıştır. İndirdiğiniz rar dosyasını Winrar ya da rar açan herhangi bir programla açınız. Açılan klasör içerisinde kapak ve namazımı öğreniyorum dosyaları yer alacaktır. Namazımı öğreniyorum dosyasını ile okumaya başlayabilirsiniz.

Belgeler PDF ile hazırlandığından PDF dosyasını internet tarayıcılarına sürekle bırak ile açabilirsiniz. Google Chrome, Firefox Mozilla ve Opera internet tarayıcısında açabilirsiniz. İsterseniz PDF okuyucu programlarından birisini de kullanabilirsiniz.

Kategori: Dini Programlar Etiket:

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.