Data Media Veresiye Programı

Data Media Veresiye programı ile bilgisayar ortamında veresiye takibi işlemini, ön muhasebe işlemlerini yapabilirsiniz.

İçeriğinde müşteri cari hesap işlemleri, kasa işlemleri, tahsilat ya da tediye makbuzu çıkarma işlemleri gibi veresiye ve ön muhasebe işlemlerini yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 15 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Data Media Bilgi İşlem Merkezi


Data Media Veresiye Programı İndir


Data Media Veresiye Programı Kurulumu

Data-Media-Veresiye-Kur.rar dosyasını bilgisayarınızda açınız. Klasör içerisinde Data Media Veresiye Kur dosyasına dokunarak kurulumu bilgisayarınızda çalıştırınız. İlk kurulum aşamasını geçerek ikinci kurulum aşamasında kullanım sözleşmesini inceleyerek kurulumu devam ediniz.

Data Media Veresiye Programı Masaüstü Kısayol Seçimi

Sözleşme sonrasında masaüstü için yazılımın kurulumu bittiğinde masaüstünden kısayol ile çalıştırmak istediğinizi size soracaktır. Programı masaüstü simgesi ile çalıştırmak için akif olarak devam edin, istemiyorsanız pasif şekilde kuruluma devam ediniz.

Data Media Veresiye Programı Kurulmaya Hazır Kurulum Ekranını Göreceksiniz

Bu aşamadan sonra son kez sizden kurulumu onaylamanızı isteyen ekran gelecektir. Bu ekranda da diğer ekranda olduğu gibi onaylayarak kurulumu bitirmesini bekleyerek programın kurulumu sonlandırınız. Son ekranda başlatmak istediğinizi size soracaktır. Bu şekilde direk kurulum bitirdiğinizde programın deneme sürümü açılacaktır.

Data Media Veresiye Lisans İçin Giriş Bilgisi Ekranı

Önceden lisansını satın alanlar kullanıcı adı ve şifresini deneme sürüm olarak kullanacaklar kullanıcı adı alanına: DATA şifre alanına: DATA olarak giriş yapabilirler.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.