Datakent Barkod Etiket Basım Programı – Ücretsiz

Datakent barkod etiket basım programı ile bilgisayarınızda etiket basım tasarımı yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu program ile barkot yazılar için üç ve dört sütun olarak yazdırma lazer yazılar için beş, altı ve yedi sütun ile yazdırma, a4 formatı için 4 sütun olarak yazdırma, hatalı barkod girişleri için denetleme mekanizması, her gün için otomatik veri oluşturabilme, sütun genişliği ayarı.

Etiketler için numaratör, metin belgesinden veya Excel’den veri alma, kayıt veya barkod bulma, etiket üzerine tarih belirleme, tanımları detayları ile birlikte girme, tüm etiketleri birden aynı anda silme, yapılan çalışmayı kayıt etme veya kayıt edilen çalışmayı açarak üzerinden işlem yapma gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 7.1 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Datakent Yazılım


Datakent Barkod Etiket Basım Programı İndir


BDatakent Barkod Etiket Basım Programı Kurulumu

Programın veri tabanı erişimi için programı kurulumuna başlatmadan önce klasör içerisinde yer alan BDE Kur ek paketini kurunuz. BDE kurma işlemini bitirdikten sonra yine aynı klasör içerisinde Barkod Etiket Kur dosyasından programı kurulumuna başlayınız.

Karşınıza çıkan dil seçiminde Türkçeyi seçerek kuruluma devam ediniz. Diğer kurulum ekranında size programı nereye kurmak istediğiniz soracaktır. İlgili seçimi yaparak kuruluma devam ediniz.

Başlat menüsü ve masaüstü kısa yol ayarlamalarını kendinize göre seçiniz ve en son kurulum aşamasından bilgisayara programın tamamen kurmasını bekleyerek kurulumu sonlandırınız.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

2 Yorum Yaz veya Destek İsteği Var

  1. Erdal Himmet 11 Mayıs 2021

    Barkod yazdırma uygulamanız çok iyi hazırlanmış. Kullanımı ve barkod tasarımı herkesin basitçe kullanımı için gayet yeterli. Ancak kullanımda barkod alanı dahil 5 alan varken excelden sadece 3 kolonu alması kullanışlılığı azaltıyor. Kolon alma sayısını arttırmak mümkün mü?

    1. Moderatör 11 Mayıs 2021

      Selam Erdal Bey, programı beğendiğiniz için teşekkür ederiz. İndirplayer.com bu tür ücretsiz yararlı programları sizler için önerecektir. Programın yapımcısı Datakent Yazılım’dır. Arama motorlarına Datakent Yazılım yazarak programcının sitesine ulaşabilirsiniz.