Datakent Basit Yaş Hesap Etme Programı

Datakent yaş hesap programı ile yaşınız veya başkasının yaşını kısa ve hızlı şekilde hesap edebilirsiniz.

Program içerisinde doğum tarihinizi gün, ay ve yıl olarak girdiğiniz de o an 18 yaşına girip girmediğinizi, kaç yaşından gün aldığınızı ve kaç günlük olduğunuz programı içerisinde detaylı olarak alt tarafta görebiliyorsunuz.

Bu şekilde yaşınızın detaylarını öğrenebiliyorsunuz. Program sadece gün sayısını veriyor hangi haftanın gün de doğdunuz bilgisi programda yoktur.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 172 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Datakent Yazılım


Datakent Basit Yaş Hesap Etme Programı İndir


Datakent Basit Yaş Hesap Etme Programı Kurulumu

Sıkıştırılmış halde olan yas_hesabi arşiv dosyasını bilgisayarınızda Winzip veya Winrar kullanarak açınız. Klasör içerisinde yas_hesabi.exe dosyasını göreceksiniz bu dosyayı çalıştırdığınızda direk olarak çalıştırdığınız yerden program açılacaktır.

Program kurulum gerektirmemekte ve istenilen bilgisayara kopyalayarak yine kurulum yapmadan o bilgisayar da çalışabilir. Bu şekilde arkadaşınıza göndererek kurulum yapmadan onun da yaş hesaplama programı ile yaşının detaylarını görmesiniz sağlayabilirsiniz.

Bilgisayarınızda çok az yer kaplar istenildiğiniz yere taşıyarak programı kullanabilirsiniz. Program çok az yer kapmadığından dolayı bilgisayarınızda sürekli olarak silmeden bir yerde saklayabilirsiniz.

Basit ve hızlı detaylı yaş hesabı yapmak isteyenler için tavsiye edeceğimiz bir programdır. Genel amaçlı kullanmaya müsaittir. Diyelim bir işiniz var ve kişilerin yaşlarını sürekli olarak hesaplamak zorunda kalıyorsunuz hem yorucu hem de zaman alıcı alıyorsanız bu yaş programını bilgisayarınızda sürekli kullanarak sadece doğum tarihi sorarak yaşını anında bilgisayarınızda hesaplayabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.