Datakent BMP ve JPEG Resimlerini ASCII Karaktere Dönüştürme Programı

Datakent .Bmp ve .Jpeg uzantılı resimleri ASCII karakter tablosuna dönüştürme işlemini bu program ile yapabilirsiniz.

Dönüştürme işlemini yapmak için programı çalıştırdıktan sonra çıkan ekranda “Oluştur” butonuna basarak dönüştürmek istediğiniz BMP veya JPEG uzantılı resmi seçmeniz HTML olarak kayıt etmek istediğiniz ismi size soracaktır. Kayıt ismini girdikten sonra oluşturduğunuz dönüşüm kaydına giderek seçmiş olduğunuz resim için ASCII karakterlerini görebilirsiniz.

Dönüşüm HTML olarak yapılmaktadır. Program içerisinde yer alan “Ayarlar” menüsü ile küçük veya büyük harf, sayı harf karışık olarak dönüştürebilir yazı tipi büyüklüğünü ayarlayabilirsiniz.

Programın resimleri (BMP ve JPEG) ASCII karaktere dönüştürülmesi tek tuşla ve kolaydır. Program herhangi bir kısıtlama olmaksınız Datakent yazılım tarafından bilgisayar kullanıcılarına tamamen ücretsiz sunulan bir yazılımdır. Sınırsız sayıda dönüştürme yapabilirsiniz. Resimleriniz ne kadar kaliteli olursa dönüştürme işlemi de o derece başarılı olmaktadır. BMP veya JPEG uzantılı yüksek kalitede resimlerini dönüştürmenizi tavsiye ederiz.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 1 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Datakent Yazılım


Datakent BMP ve JPEG Resimlerini ASCII Karaktere Dönüştürme Programı İndir


Datakent .BMP ve .JPEG Resimlerini ASCII Karaktere Dönüştürme Programı Çalıştırma

İndirmiş olduğunuz arşiv olarak sıkıştırılmış dosyası bilgisayarınızda Winzip veya Winrar yardımı ile açınız. Karşınıza çıkan image_to_ASCII dosyası çalıştırarak programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Program kurulumsuz olarak çalıştıra bilirsiniz. Ayrıca bir program kurmanıza gerek yoktur direk olarak başlayacaktır. Programın exe dosyasını istediğiniz bilgisayar da yine kurulumsuz olarak çalıştırabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.