Datakent CD ve DVD Kiralama Takip Programı – CD Marketler için Ücretsiz Program

CD ve DVD kiralama takip programı CD market ve cd veya dvd kiraya verenler için hazırlanmış ücretsiz Windows yazılımıdır.

Program ile günlük tutabilir, borç ve alacak takibi yapabilir özellikle ileri vadede alacaklılar için alacak takibi yapabilir, gider ve gelirlerinizi girebilir bunları ön izleme olarak görebilir veya yazdırabilir, kirada olan CD ve DVD aygıtlarını görebilirsiniz.

Gelişmiş stok sorgulaması, aynı cd’den almak için nereden temin ettiğinizi girebilir sonra hatırlayabilir, bir kişi aynı cd’yi iki kere kiraladığında uyarı olarak görebilir, kiralayıp ödeme yapmayanları liste halinde detayları ile birlikte sıralayabilir ne kadar geç kaldığını aynı pencere görebilir buna göre işlem yapabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 5.5 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Datakent Yazılım


Datakent CD ve DVD Kiralama Takip Programı İndir


Datakent CD ve DVD Kiralama Takip Programı Kurulumu

İndirdiğiniz CD.Takip.Programi.zip arşiv dosyasını bilgisayarınızda açınız. Klasör içerisinde yer alan BDE Kur programın düzgün olarak çalışması için veritabanını kuracaktır. Veritabanını kurunuz kurulum bittikten sonra asıl programın kurulumu olan CD takip KUR exe dosyasını bilgisayarınıza kurmak için çalıştırınız.

Datakent CD ve DVD Kiralama Takip Programı Bilgisayara Kurulum Yeri Belirleme

Programı 3 kurulum aşamasında programı bilgisayarınızda nereye kurmak istediğinizi soracaktır, kurulum yerini C:takipci olarak devam ediniz veya “Gözat” butona basarak istediğiniz yere kurulumu yapınız.

Diğer aşamada başlat menüsüne hangi ad ile kayıt etmenizi soran ekranı göreceksiniz. Burasını CD Takip olarak bırakabilir veya siz istediğiniz ismi programa verebilirsiniz. Kuruluma devam ediniz.

Bu seçimlerde sonra bilgisayarınız CD takip programının kurmak için hazır olduğunu gören kurulum ekranı gelecektir. Kuruluma devam ederek programı tamamen kurmasını bekleyiniz ve kurulumu bitiriniz.

Datakent CD ve DVD Kiralama Takip Programı Başlat Menüsü Ad Ayarlama Kurulum Ekran

Programı masa üstü kısa yol ile başlatabilir veya Başlat menüsüne giderek başlatabilirsiniz. Programı kurmadan önce mutlaka klasör içerisinde veritabanını kurmanız gerekmektedir. Veritabanını kurmadığınızda program çalışmayacak veya düzgün olarak çalışmayacaktır. Veritabanı kurulumu sırasında kurulum sırasında yardım alabiliyorsunuz. Doğru bir veritabanı kurma işlemi yapmadan programın kurulumuna geçmeyiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.