Datakent Çek Takip Programı – Ücretsiz

Çek takip programı ile müşterilerinizin çeklerini takip edebilir günü gelen veya vadesi geçmiş çeklerinizi inceleyebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiz bu şek takip programı çeklerin günü geldiğinde sizi uyarır, bütün çekleri rapor alarak inceleyebilir, çeki alan kişi detaylarını görebilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 5.8 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Datakent Yazılım


Datakent Çek Takip Programı İndir


Datakent Çek Takip Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunuz zipli dosyasını çek takibi yapacağınız bilgisayarda Winzip ile açınız. Program veritabanı kullandığı için ilk olarak veritabanı programını yani klasör içerisinde BDE Kur dosyasını çalıştırarak kurulumunu yapınız.

Veritabanı kurulumundan sonra Çek Takip KUR dosyasını açarak kurulumu başlatınız. İlk veritabanını sonra da asıl program olan Çek Takip KUR dosyasını çalıştırmalısınız.

Datakent Çek Takip Programı Kurulum Yeri Seçimi

Kuruluma başladığınızda size çek takip programını nereye kurmak istediğinizi soracaktır. C:cek_takip olarak ilerleyebilir veya “Göz atın” butonuna basarak bilgisayarınızda başka bir yere kurabilirsiniz. Bu işlemden sonra kurulma devam ediniz.

Diğer kurulum ekranında başlat menüsüne hangi ad ile kayıt etmenizi ve masa üstüne kısa yol oluşturmak istediğinizi soran ekran göreceksiniz. İstediğinize göre seçimleri yaparak kuruluma devam ediniz.

Datakent Çek Takip Programı Kurulumu Kısa Yol Ayarlama Kurulum Ekranı

En son kurulum aşamasında ise “Kurun” butonu göreceksiniz. Kurun butonuna bastığınızda çek takip programını bilgisayarınız kuracak ve sizden programın kurulumunu bitirmenizi isteyecektir. Kurulum işlemi bu şekilde bitireceksiniz. Başlat veya masa üstünden programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.