Datakent Evlenme Bildirim Programı

Datakent Evlenme bildirim programı bilgisayarınızda evlendirme ile yetkili kişilerin verilerini bilgisayar ortamına girmek ve içini kolaylaştırma amacı ile hazırlanmış bilgisayar yazılımıdır.

Programda içerisinde evlilik bildirim formu, ehliyet belgesi girme, evlenme dosyası kapak, evlenme cüzdanı, evlenme kütüğü, nüfus cüzdan talep belgesi, nüfus cüzdan kayıt örneği, mal rejimi başvuru formu, adres beyan formu, evlenme izin yazısı, evlendirme bildirimi üst yazısı, kan analiz üst yazısı, izin cevabı gibi işlemleri de yapabiliyorsunuz.

Bu program evlilik yetkisi verilen yerleri ilgilendiren bir programdır mesela müftülükler gibi. Her kullanıcıyı ilgilendiren bir program değildir.

Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 6.6 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Datakent Yazılım


Datakent Evlenme Bildirim Programı İndir


Datakent Evlenme Bildirim Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunuz Evlendirme_Bildirimi_Kur.zip dosyasını Winzip programı kullanarak açınız. Klasör içerisine giderek kurulum dosyasını kurmak istediğiniz programda çalıştırınız.

Datakent Evlenme Bildirim Programı Kurulum Yeri Belirleme

İlk kurulum ekranını okuyarak kuruluma devam ediniz ve ikinci kurulum ekranı size programı nereye kurmak istediğinizi soracaktır. C:\ebp\ olarak kurabilir veya “Gözat” butonuna basarak farklı bir yere kurabilirsiniz.

Kurulum yeri belirledikten sonra bilgisayarınıza programın başlaması için gerekli dosyaların tümünü atarak kurulumu sonlandırmanızı isteyecektir.

Masa üstüne giderek programı çalıştırabilirsiniz. Program deneme sürümü olduğundan dolayı sadece belirli yerlerini kullanabiliyor ve kısıtlı giriş yapabiliyorsunuz. Program içerisinde Lisans’ı satın alarak sınırsız olarak kullanabiliyorsunuz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

Datakent Evlenme Bildirim Programı Hakkında Yazılan Yorum ve Destek İsteği: 4 Adet.

    • Moderatör

      Hayır, Berat Bey deneme sürümü eğer lisansını satın almak isterseniz Datakent yazılım ile iletişime geçebilirsiniz. Programının yapımcısı Datakent yazılımdır. Ayrıca kurumlara satılıyor olarak biliyoruz Datakent Yazılım ile iletişime geçerek lisans ücretini ve satın almak için gerekli şartlarının neler olduğunu detaylı olarak öğrenebilirsiniz.