Datakent Evrak Kayıt Programı – Gelen Giden Evrak Kayıt Programı

Datakent gelen ve giden evraklarınızı takibini yıl, yıl bu program ile ücretsiz olarak tutabilir, arşivleyebilirsiniz.

Kayıt sorgulama, kayıt sayısını kontrol etme, gelen evraklar için otomatik olarak sıra numarası alma, kayıtlı dönemleri silme, geçmiş üzerinde sınırsız değişiklik yapabilme, gelen kayıtları detaylı olarak inceleme, veritabanı tamiri, çıktı alma, tüm gönderilmiş evrakları tek pencere ile görme ve raporlama gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 3.2 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Datakent Yazılım


Datakent Evrak Kayıt Programı İndir


Datakent Evrak Kayıt Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunuz arşiv dosyasını kurmak istediğiniz programda açmalısınız. Klasör içerisinde evrak_kayit kurulum dosyasını göreceksiniz. Üzerine dokunarak evrak kayıt programının kurulumunu başlatınız.

İlk ekranda kısa bilgileri göreceksiniz, kuruluma devam ediniz. Diğer ikinci kurulum ekranında ise programı kaç kişi kullanacağınızı size soracaktır. Kişi sayısını seçerek kuruluma devam ediniz.

Diğer yani 3. kurulum aşamasında geldiğiniz de programı size C:Evrak_Takip olarak kurmak istediğinizi soran ekranı göreceksiniz. Değiştirebilir veya C:Evrak_Takip olarak bırakarak kuruluma devam edebilirsiniz. Programı nereye kurmak istiyorsanız oradan çalıştırabilirsiniz.

Datakent Evrak Kayıt Programı Kurulum Yeri Belirleme

Kurulum yerini belirledikten sonra ilerle butonu bastığınızda programı kurulumu yapılarak seçtiğiniz özelliklerin yüklendiğine dair kurulum ekranın görürsünüz. Kurulum sırasında izin isterse kurulum için izin veriniz ve son kurulum aşamasında son ekranda size program başarılı bir şekilde yüklendi kurulum ekranını görürsünüz kurulum işlemi bu şekilde bitecektir.

Datakent Evrak Kayıt Programı Başarıyla Yüklendi Kurulum Ekranı
Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.