Datakent Fatura Takip Programı – Ücretsiz Tam Sürüm Fatura Takip Programı

Datakent fatura takip programı ile kesmiş olduğunuz faturalarınız bilgisayarınızda Windows işletim sistemi ile ücretsiz herhangi bir kısıtlama olmadan tam sürüm olarak indirerek kullanabilirsiniz.

Program ile fatura girişi yapabilir, fatura üzerinden düzenleme yapabilir, fatura çıktısı alabilir, faturayı silebilir, otomatik hesaplama işlemlerinden yararlanabilir, fatura aratarak istediğiniz faturayı bulabilir, KDV dâhil ve KDV hariç olarak fiyat hesaplayabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 4.9 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Datakent Yazılım


Datakent Fatura Takip Programı İndir


Datakent Fatura Takip Programı Kurulumu

basit.fatura.takip.zip kurmak istediğiniz bilgisayarınız için açınız. Klasör içerisinde basit_fatura_v1_kur.exe dosyasını göreceksiniz bu kurulum dosyasıdır kurulum için çalıştırınız.

Programın ilk kurulumunda size fatura takip programını nereye kurmanızı soracaktır C:basit_fatura olarak devam edebilir veya istediğiniz bir yere kurabilirsiniz. İlgili seçimi yaparak kuruluma devam ediyoruz.

Datakent Fatura Takip Programı Kurulum Dizini Seçimi
Datakent Fatura Takip Programı Başlat Menüsü Adını Belirleme

Diğer kurulum ekranında başlat menüsüne hangi ad ile çağırmasını istiyorsunuz sorusu çıkacaktır. Basit Fatura olarak devam edebilir veya değiştirerek kuruluma devam edebilirsiniz.

Masaüstüne kısa yol eklemek istiyorsanız kurulum da seçiniz eğer eklemek istemiyorsanız kuruluma devam ediyoruz.

Datakent Fatura Takip Programı Kurulumu Tamamlama Ekranı

Son kurulum ekranı gelecek ve burada bilgisayarınızda fatura takip programını çalıştırmanız için gereken dosyaları bilgisayarınıza açarak kurulumu tamamlamanızı isteyecektir. Kurulumu bu şekilde bitiriyorsunuz artık bilgisayarınızda ücretsiz tam sürüm olarak fatura takip ve diğer fatura işlemlerinizi yapmaya hazırsınız.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.