Datakent İlkokul Rehberlik Takip Programı Ücretsiz

Rehberlik takip programı Windows için tamamen ücretsiz olarak sunulan İlkokul sınıf öğretmenlerinin kullana bilecekleri öğrenci kayıt ve takip programıdır.

İlkokul öğretmenleri okulun bilgilerini girebilir, sınıfı tanımlayabilir, öğrenci ad ve soyadı diğer detayları girebilir, nüfus cüzdanı bilgilerini girebilir, veli detayları girebilir, diğer aile bireylerinin bilgilerini girebilir.

Rehberlik raporlama işlemleri, bilgi bölümleri, öğrenci genel durumu, kayıt gezgini, öğrenci iletişim detaylarının tümünü, öğrenci takip için diğer detayları programa işleyebilirsiniz. Sınıf öğretmenlerinin öğrencilerini sorunsuzca takip edebilecekleri ücretsiz ve hızlı bir Windows yazılımıdır.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 5 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Datakent Yazılım


Datakent İlkokul Rehberlik Takip Programı İndir


Datakent İlkokul Rehberlik Takip Programı Kurulumu

Programın bilgisayarınızda doğru olarak çalışması için ilk olarak veritabanı yazılımı kurmanız gerekmektedir. BDE Kur için veritabanı yazılımını bilgisayarınıza kurunuz.

Veritabanı yazılım kurulumunu doğru bir şekilde yaptıktan sonra programın kurulumunu başlatınız. Veritabanını tamamen kurmanız gerekmektedir. Veritabanı programı kurulmaz ise program açılmayarak kayıt işlemleri ya eksik ve yahut tam olarak bilgisayarınızda yapılmayacaktır. Veritabanı yazılımını tam kurmadan program kurulumuna kesinlikle geçmeyiniz.

Datakent İlkokul Rehberlik Takip Programı Kurulum Başlangıcı

İlk üç ekranı geçerek kurulum başlangıcı ekranında gelerek kurulumu bilgisayarınıza yapınız. Bu aşmalardan sonra kurulumu tamamen bitecektir, bilgisayarınızda rehberlik takip programını çalıştırabilirsiniz. Program başta da söylediğimiz gibi tamamen ücretsiz olup sınırsız öğren kayıt girişi yapılabilmektedir.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.