Datakent İngilizce Kursları için Muhasebe Takip Programı – Ücretsizdir!

Datakent İngilizce kursları muhasebeleri takip etmeleri için hazırlanmış ücretsiz muhasebe takip programıdır.

Program içerisinde öğrenci ödemeleri, çalışan öğretmen maaş ödemelerini, kurs gelir ve giderlerini girme ve rapor olarak çıkartma, listeleme, kasa takibi, sınavların takibi gibi basit muhasebe işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanında program içerisinde öğretmen tanımları, kur tanımlamaları, veri yedekleme, öğrenci not girişleri, sınıf listesi, genel ve günlük notlar ve takibi yoklama gibi işlemleri de yapabilmeniz mümkündür.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 10.8 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Datakent Yazılım


Datakent İngilizce Kursları İçin Muhasebe Takip Programı İndir


Datakent İngilizce Kursları İçin Muhasebe Takip Programı – Kurulumu

İndirmiş olduğunuz sıkıştırılmış dosyayı Winrar ile bilgisayarınıza açınız. İçerisinde programın veritabanının düzgün olarak çalışması için BDE Kur veritabanı kurulum dosyasını ilk olarak bilgisayarınıza kurunuz ve programın asıl kurulumu olan ingilizce_kurs_takip_ucretsiz.exe kurulum dosyasını çalıştırınız.

Datakent İngilizce Kursları İçin Muhasebe Takip Programı Kullanacak Kişi Seçimi

Bilgisayarı kaç kişi kullanacak ve muhasebe işlemlerini kaç kişi inceleyecekse kurulum sırasında size sorulan kişi sayısını belirleyerek kuruluma devam ediniz.

Datakent İngilizce Kursları İçin Muhasebe Takip Programı Kurulum Yeri Seçimi

Seçimi yaptıktan sonra diğer ekranda programı nereye kurmak istediğiniz soran ekranı göreceksiniz. Kurulu yerini değiştirmenizde bir sakınca yoktur, değiştirmeden de ilerleyebilirsiniz.

Bu aşamalardan sonra bilgisayarınıza gerekli olan dosyaları kopyalayarak ve kurulumu sizden sonlandırmanızı isteyecektir. Masa üstü veya başlat menüsünden artık programı ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Kurulum aşaması burada bitecektir.

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.